SUUR SÜGISPIDU Butterfly Lounge’s juba 7. oktoobril kell 19.00!

Buduaar

Igale külalisele tervitusjook ja kingikott!

Üles astuvad:

·       Epp Kärsin – kogemusnaudingute koolitaja (https://eppkarsin.ee/) „Meie elus on kõige tähtsam suhe iseendaga. Me ei tee kompromisse, me oleme väärt vaid parimat!“

·       Kadri Veisner – EKA lõpetanud moestilist, kes tegutseb täna mitmel rindel aga kõik, millega ta tegeleb, on ühte või teistpidi seotud moega. Tema kursused on leitavad BFM koolituste alt ning õppejõuna tegutseb ta Tallinna Ülikoolis. Kadri võib joonistada minutiga inimesest moejoonise, nii ka sellel üritusel! (http://kadriveisner.eu/) ”Elektrooniline stiilispikker!”

·       Signe Ventsel – koolitaja ja arengupartner tööandja brändi, persoonibrändi ja enesejuhtimise vallas. Lisaks on ta suur spordi ja enesearengu fänn, kes häkib oma minapilti läbi sportilike ekstreemsuste (signeventsel.ee). „Persoonibränd – tööriist tööelu disainimiseks!“

·       Oksana Herradi ja Irina Dziemdziela – keha ja hing – välimise ja sisemise ilu koostoimimine. Tutvustame looduslikku nahahooldust ja meiki ning liigume keha ja vaimu kultuurini. (https://nanoasia.eu/).

·       Gerli A. Chantelle Couture moeshow

·       Ott Lepland

Lisaks auhindade loosimine.

Pileteid saab soetada üritusele eelneva päeva (06.10) kella 23.59ni SIIN. Palume piletite ostjatel kindlasti broneerida laud [email protected] hiljemalt 06.10.