Telli astroloogi kirjalik tulevikuprognoos

Kindlusta enda edu uuel aastat, tellides kirjalik astroloogiline tulevikuprognoos. See on sinu sünniandmetel põhinev astroloogiline prognoos, mille on koostanud meie astroloog Triin Tobber.

Kindlusta enda edu uuel aastat, tellides kirjalik astroloogiline tulevikuprognoos. See on sinu sünniandmetel põhinev astroloogiline prognoos, mille on koostanud meie astroloog Triin Tobber.

Tulevikuprognoos kolmeks kuuks on kirjalik ülevaade isiklikest astroloogilistest mõjutustest. 

Ammendav 12-14-leheküljeline prognoos annab ülevaate kolmekuulise perioodi üldistest ja spetsiifilisematest astroloogilistest teguritest (progressioonid, transiidid, päikese- ja kuuvarjutused, isiklik kuufaas jne) ning kuidas need võiksid sinu elus väljenduda. Põhinedes sinu sünnikaardil, on see spetsiifiliselt sinule tehtud prognoos ja kolme kuud arvestatakse tellimise hetkest. Isikliku tulevikuprognoosi koostamiseks on vaja teada peale sünnikuupäeva ja -koha ka sündimise kellaaega.

Kirjalik prognoos on sinu päris isiklik tähespikker järgmiseks kolmeks kuuks, mis aitab sul ära kasutada soodsaid võimalusi, leppida raskemate perioodidega ja aimata nende kestvust, valida sobivat tegutsemisviisi või hoopis hoiduda tegutsemast!  

NB! Kui oled tellinud endale aasta jooksul kolm prognoosi, on neljas sinu jaoks tasuta, kui neljas tellimus esitatakse 12 kuu jooksul pärast esimest. Tulevikuprognoosi kirjaliku analüüsi tekst on kirjutatud astroloog Triin Tobberi poolt, põhinedes peale astroloogiliste teadmiste ka nõustamistöö käigus tekkinud tähelepanekutel. 

Milline on kolmekuuline tulevikuprognoos?
Tegemist on tekstiga, kus on kirjeldatud taustamõjusid, mida ei märka igapäevaselt, kuid mis aitavad seda eluperioodi lahti mõtestada. Samuti on kirjas lühemaajalised seisud iga kuu kohta. Ka võimalikud varjutused ja planeetide tagurpidi perioodid on ära märgitud koos isikliku tähendusega sinu jaoks.  

TELLI ENDALE VÕI KINGI LÄHEDASELE KASULIK SPIKKER!
Telli kolmekuuline tulevikuprognoos endale või kingituseks! Selleks on vaja teada prognoosi saaja sünnikuupäeva, -kohta ja sündimise kellaaega. Kolme kuu prognoosi maksumus on 35 € ja kui tellid neli prognoosi, on viimane TASUTA. 
Astroloogi kolme kuu prognoos rõõmustab igaüht, kes soovib kingitust, mis annab rohkem ja pika aja jooksul. Tellides prognoosi kingituseks, saadame sulle e-meilile kauni kinkekaardi, mille saad välja printida või edastada.

Mine tellima SIIT!