TULE TASUTA inspiratsioonipäevale 7.11 “MIDA TOOB AASTA 2021?”

Shutterstock

Buduaar

2020 aasta on toonud meie ellu palju teadmatust ja ootamatusi. Kuidas seda segadust iseenda kasuks tööle panna ning olla uuel aastal õnnelik, edukas ja terve?  

Tule tasuta inspiratsioonipäevale 7.novembril 2020 kell 11-18, mis leiab aset T1 kaubanduskeskuse 1.korrusel.  Esinevad astroloogid, selgeltnägijad ja terapeudid, kes räägivad lahti 2021 aasta ohud ja võimalused ning kuidas sina seda aastat võimalikult rahulikult ja õnnelikult läbiksid.

Päev läbi on laval erinevad esinejad.

Inspiratsioonipäeva avab rituaalselt kl 11 Selgeltnägijate tuleproovi võitja shamaan Evald Kotkasulg.
Laval on ka taroskoopide emand Kirsti Timmer,  life coach Carmen Pritson,  hüpnotisöör Maris Saar. Kirsti ja Carmen müüvad kohapeal ka enda raamatuid. Astroloog Kristelle Sööt-Kajo ja psühhoterapeut Pille Teearu räägivad lahti 2021 suuremad muutused ja kuidas nendega toime tulla. Koha peal on võimalik saada personaalseid konsultatsioone ka teistelt Astroloogide Liidu astroloogidelt.
Maag Geit Eero õpetab meid oma tajusid paremini kasutama ja avama selgeltnägemise oskuseid. Pendlimees ja geobioloog Kalju Paldis aga räägib lähemalt sellest, milliseid signaale Universum meile saadab ja kuidas neid vastu võtta ning tõlgendada.

Programm laval toimub kl 11.00-18.00

Esinejad pakuvad koha peal konsultatsioone.

Samuti on avatud terviselaat, kust leiab nii tervisetooted kui ka esoteerikakaupa.

Liitu FB üritusega ja ole kursis värskema infoga.

Ootame üritusele ka müüjaid ja teenuse pakkujaid, kes tegutsevad tervise, esoteerika ja vaimsuse valdkonnas.

Müügiplatsi saab registreerida SIIN!