Reklaam sulgub sekundi pärast

Uudsed ilutooted, tõhusad teenused ja sünnipäevapidu!

Telesaade Buduaar
Telesaade Buduaar — FOTO: Erakogu

Vaata, milliste teemadega tegeleb Buduaar sel laupäeval algusega kell 10.00 TV3s:

Saadet alustame Germaine de Capuccini uudistoodete seminariga Hotell Swissôtel Tallinn konverentsikeskuses, rahvusvahelise tippkoolitaja Maria Epple osavõtul. Brändi maaletooja Kreeten OÜ esindaja Maie-Inge Saaliste jagab infot, millistes salongides saab revolutsioonilist mesoteraapiat juba oma nahal proovida.

Kleer.ee veebipood saatis Buduaari tiimile testimiseks põneva valiku nahahooldustooteid. Kaidy ja Reet jagavad oma muljeid ning annavad ilusoovitusi.

Estonian Vein Clinic on võtnud südameasjaks jagada infot veenilaiendite ohtudest ja kuidas ennetada nende teket. Veenikirurgiast on kujunenud nn walk-in-walk-out protseduur, kus patsient veedab raviasutuses vaid mõne tunni ning naaseb seejärel kohe omal jalal tavapäraste toimetuste juurde. Oma kogemust jagab klient Rita Allikas ning kas on veenilaiendite puhul tegu esteetilise või tervise probleemiga, annab selgitust Dr. Edgar Lipping.

Tähistasime koos Ultimate Beauty 5. sünnipäeva Butterfly Lounge’is. Muusikat ja meeleolu hoidis DJ Mari Liis. Külalised said nautida uudseid & unikaalseid kollageeni kokteile, mis on esmakordselt saadaval Butterfly Lounge’is koostöös Ultimate Beauty ilubrändiga.

Berrichi uue toote – kehakreemi esitlus Tallinn Design House esinduses Rotermannis.

Saadet saab vaadata kordusena pühapäeval kell 13.00 telekanalilt TV3 Life või veebist play.tv3.ee