VAID 15 €! Telli Jamie enne jõule soodsalt koju

VAID 15 €! Telli Jamie enne jõule soodsalt koju

Vormistades tellimuse enne 24. detsembrit, saad järgmise Jamie ajakirja juba oma postkasti!

Pakume sulle enne jõule Jamie ajakirja eriti hea hinnaga – telli endale või kingituseks! Nüüd koju tellides saad ühe ajakirja hinnaga 2,50 €. Poest ostes maksab ajakiri 4,50 €. Hind sooduspakkumisega aastaks 15 € (poest ostes 27 €). Aastas ilmub 6 numbrit. 

Kuidas tellida?
Vormista tellimus kiirelt ja mugavalt internetis jamieajakiri.ee/tellimine või helista telefonil 621 1290.

Kas sul on juba olemas Jamie viimane ajakirjanumber?

Lemmikteemaks on seekordses numbris talvepühad ja pidulauad, kuid Jamiele omaselt on kõigele lähenetud ikka sellest vaatenurgast, kuidas pidupäeval võimalikult vähe aega köögis peaks veetma ja palju retsepte on koostatud selliselt, et osa tööd saaks juba eelneval päeval ära teha.

Siiski-siiski, toidu maitse ja külaliste tunnustav mõmin söögilauas sellest hoolimata ei vähene. Järele proovitud!

Jõululaua lemmikuteks kujunevad kindlasti taignas küpsetatud kalkun ja vürtsised jõuluküpsetised. Neile, kes eelistavad proovida kergemaid maitseid, soovitame otsida lendava vaiba ja laduda sellele idamaade köögist inspireeritud toidud.

Kuna Jamie ajakiri esindab ennekõike tervislikku ja maitsvat ise kodus valmistatud toitu, siis leiab ajakirjas esimesena Eestis retseptiloo Jamie Oliveri Inglismaal ilmunud uuest raamatust „Everyday Superfood“. Lisaks lummavad lugejat tervislikud retseptid läätsedest, pirnitoidud nii soolasel kui magusal kujul ja veel palju muud maitsvat ning põnevat igaks söögikorraks. Hommikusöögiks näiteks leiate terve rubriigi jagu retsepte, millesse ei lisata mitte kübetki suhkrut.

Avastamisrõõmu jagub kõigile – nii neile, kes otsivad üllatusi peolauale, kui ka neile, kes tööpäeva lõpetuseks kiiret ja tervislikku sööki soovivad valmistada.

Tellimine jamieajakiri.ee/tellimine või helista telefonil 621 1290.