Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO! Buduaari LIVE turg tõi T1 keskuses kokku hulganisti tuntud nägusid

Desiree Mumm

Laura Prits Buduaari LIVE turul
Laura Prits Buduaari LIVE turul — FOTO: Andrei Ozdoba

11. mail toimus T1 keskuses Buduaari LIVE turg, kuhu oli kokku tulnud palju moe- ja iluarmastajaid. Teiste seas olid oma asju tulnud müüma ka mitmed kuulsad eestlased.

Vaata VIDEO siit:

Buduaaril on traditsiooniks kaks korda aastas korraldada suur ostupidu - Buduaari LIVE turg. Seekordne üritus toimus T1 keskuses ning oli kohale meelitanud palju huvilisi. Oma kaupa olid müümas mitmed tuntud näod, seal hulgas Elisa Kolk, Desiree Mumm, Laura Prits, Allan Roosileht, Madli Vilsar ja Brigita Anton. Päevajuht oli Buduaari saatejuht ning iluhoolik Reet Härmat. Esinesid LifeDance Tantsustuudio tantsurühm ning Tanel Padar bändiga.

Lauljatar Elisa Kolk, kes oli Buduaari turule oma rõivaid müüma tulnud, tutvustas oma maaniulatuvat roosast kleiti. "Huvitavaid asju on siin palju, kuid kõige erilisem on ehk see kleit, mille soetasin kuskil 3000-euroga, kuid mille praegust hinda pole ma veel otsustanud,“ ütles lauljatar. "Sellega ma olen ka ühes oma YouTube videos, kus laulan lugu "Süte peal sulanud jää", mis on Ott Leplandi lugu," ütles Kolk.

Sisulooja ja modell Madli Vilsar oli müüki toonud oma kleidid, mõeldes koolilõpetajatele, kes praegu endale lõpukleiti otsivad. "Ma ei taha hindu liiga kõrgeks täna panna, kuna me oleme praegu sellises majanduslikus seisus nagu me oleme. Ma tahaks, et kõik lõpetajad leiaksid endale sellest hoolimata kauni kleidi," sõnas naine.

Raadiohääl Allan Roosileht üllatas aga teistsuguse tootevalikuga. Tema müügikollektsioonis ei olnud ei rõivad ega jalanõud, vaid hoopis vinüülplaadid ja mudelautod. "Olen neid kogunud kaua. Mõned on isegi lapsepõlvest," jagas mees. Roosileht ütles, et tema tänasest kaubavalikust leiab ka üpris haruldasi esemeid!