EESTI MEES PÜÜDIS pildile väga ohtliku liikluseeskirjade rikkumise

erakogu

Buduaar

Mõni päev tagasi jagas Eesti mees sotsiaalmeedias fotot, kuidas tema ees sõitev auto väga ohtlikul moel liikluseeskirju rikkus. Kõnealune olukord leidis aset 17.aprillil, mil ka pilt tehtud sai.

“Öeldakse, et elus tuleb kõike näha. Täna Pärnu maanteel Tallinna poole sõites nägin imestusega, et minu ees sõitev auto Toyota numbrimärgiga 485 HDD rikub suurelt ja ilma mingi südametunnistuseta liikluseeskirju. Nimelt, tagumise “armatuurlaua” peal magab 5-6 aastane tüdruk,” kirjutas mees sotsiaalmeedias avaldatud foto juurde.

Ta jätkas: “Mõtlesin, et milline südametu inimeseloom seda autot juhib. Liikusin teisele rajale, et anda kuidagi märku aga antud “emmekesel” oli vasakus kõrvas veel ka telefon. Samal ajal liikus teine laps ilma turvarihmadeta tagaistmel ringi. Lisaks ületas autojuht ka kiirust! Täitsa haige on see “kultuur”.

Otsustasin helistada ka õigusmõistjatele ning loodan, et Tallinna piiril peatati antud auto. P.S. Pildi tegemiseks pidin ka ise reegleid korra rikkuma (vabandust)! Kokkuvõte: tulge mõistusele!”