KIRSTI TIMMER: “BLOKI see ühendus ära, et kaitsta oma energiat”

pilt: Kateriine Krigul

Buduaar

Kirsti Timmer ütleb, et just praegu on käes aeg, mil tasuks lahti lasta kõigest, mis sind enam ei teeni ning mis sinule halvasti mõjub.

See tähendab, et ka energiavampiiridest eemale saamiseks tuleks tegutseda nüüd. Timmer seletab oma blogis väga hästi lahti ka selle, mida sõna “energiavampiir” tegelikult üldse tähendab.

“See on inimene, kellega koos olles tunned lihtsalt, et ta väsitab su ära. Tegu ei ole halbade inimestega, ei. Lihtsalt mõni inimene mõjub väga intensiivselt ja kui oled nõrgema või rahulikuma loomuga, siis ta justkui imeb su energiat tühjaks. Seda juhtub ka siis, kui oled väsinud, su tervis ei ole kõige parem või tahad lihtsalt rahu ja vaikust, aga teine inimene on nagu üleskeeratud Turaseli jänes, mõjub ju väsitavalt. Mõne inimese energia on nii tugev, et temaga koos olles võid lausa magama jääda, lihtsalt väsitab,” tõdeb ta.

Kuidas siis käituda, kui oled energiavampiiri läheduses? “Kõige parem on lahti lasta visualiseerides. Mõtle teie vahele toru või kanal, sedapidi tema energia sinuni jõuab ja end sinu külge laadimiseks ühendab. Lõika mõttes see toru läbi või ehita sein vahele. Bloki see ühendus ära, nii saad kaitsta enda energiat ja väsid vähem,” õpetab Kirsti.

Loe ka Kirsti blogist SIIN.