KIRSTI TIMMER PALJASTAS valusa tõe: “See on kõige õudsem tunne”

KIRSTI TIMMER PALJASTAS valusa tõe: “See on kõige õudsem tunne”
pilt: Kateriine Krigul

Kirsti Timmer ütleb, et ta on täna elus tänu arstidele.

Nimelt otsustas Timmer seoses praeguse koroonaviiruse levikuga panna inimestele südamele, et kui nad keelduvad maski kandmast, siis andku ka allkiri, et nad loobuvad haigestumise korral igasugusest arstiabist.

“Ma arvasin, et ma ei kirjuta seda postitust, aga vaadates Facebooki seina … Ikka kirjutan.

Hendrik Sal-Salleril on hea mõte, et kõik need, kes väidavad, et koroonat ei ole olemas või keelduvad kandmast maski, palun tehke avalik pöördumine ja kinnitage oma isikukoodi ja allkirjaga, et te loobute haigestudes igasugusest arstiabist. Te ei vaja ju seda, sest haigust ei ole.

Mina sain kaheksandal raseduskuul kopsutrombi ja olin kuid intensiivis keskhaiglas, ma jäin ellu tänu meie meditsiinile. Pole hullemat tunnet lämbumistundest, kui su veres on vaid 17% hapnikku ja sa ei liiguta enam kätt ega jalga ega suuda öelda sõnagi ja ahmid õhku, aga ei jaksa, õhku ei tule peale, tunnedki, et lämbud ära ja ongi kõik … Uskuge mind, keegi ei taha seda tunda, see on ebainimlik, see on kõige õudsem tunne ja jubedam hirm, ma olen selle ise läbi teinud.

Sama tunnet tunnevad ka hingamisraskustes koroonahaiged. Mu sõbrad, kes põdenud seda haigust, ütlevad, et ka paar kuud hiljem on raske hingata, justkui ei saa õhku peale.

Ära kanna maski, aga ära küsi siis hiljem ka abi, nagu arst annab vande aidata, anna sina allkiri abist loobumiseks.

Mina kannan maski.”

Sarnased artiklid