MARILYN KERRO JAHMATAV ENNUSTUS: “Kaardid näitavad veel mingit haigust!”

erakogu

Buduaar

Hinnatud selgeltnägija Marilyn Kerro vaatas hiljuti kaartidelt kaua meie ühiskond veel koroonaviirusega silmitsi seisma peab. Midagi head nõid kahjuks kaartidelt ei näinud.

“Järgmine aasta läheb veel tugevamaks ja seadused ka. Fakt on see, et paljud lihtsalt kaotavad töö ja eluaseme,” räägib Kerro imestades, et selleks ajaks peaks ju ometi suur osa elanikkonnast juba vaktsineeritud olema.

“Ta jääb lainetama. 2023. aasta lõpp on juba päris hea ja siis saame enam vähem tavapäraselt elada. Me ei ole haripunktis veel. Midagi seoses vaktsiinidega tuleb välja. Jällegi ma ei taha öelda, et see on halb asi, aga mingi suur info tuleb välja ja väga suure tõenäosusega võidakse mingid vaktsiinid järgmine aasta tagasi kutsuda või siis minnakse selle vaktsiinikompanii vastu kohtusse. Inimesed hakkavad juba pead tõstma, et me ei saa sedasi edasi elada.

Ma ei näe, et suur reisimine ära jääks,” ütleb Kerro ja lisab, et paljud on selle poolt ja paljud vastu.

Nõia kaardid näitavad, et ka maskikandmine väheneb. “Mul on tugev tunne, et järjest rohkem riike hakkab maskidest loobuma. Mõned kaardid viitavad loobumisele,” mõtiskleb naine ja ütleb, et nendeks riikideks võivad olla Norra või Rootsi.

“Mingi tähtis riigipea sureb koroonasse,” ennustab Kerro ja lisab, et riigipea näol on tegemist koroonaskeptikuga.

Koroonaviirus pole paraku kõik, mida nõid näeb. Kaardid näitavat veel mingit haigust, mis tõstab pead, kuid ei mõju nii laastavalt nagu Covid-19. “Mingi vana asi tuleb uues kuues tagasi,” räägib ta ja kahtlustab, et tegemist on tuulerõugetega. Kui siiani on tuulerõuged lastele pigem ohutud olnud, siis tulevikus võivad inimesed vajada vaktsiini ka selle tõve vastu.