MARILYN KERRO karm avaldus: “See tähendab, et kõrgemad jõud tahavad sind ära koristada”

kuvatõmmis

Buduaar

Marilyn Kerro silmis ei ole olemas põrgut ega ka paradiisi ning ühtlasi on nõia sõnul suitsiidil väga konkreetne põhjus.

“Tavainimeste jaoks tundub suitsiid hirmutav. Minu nägemus on, et kui inimene teeb suitsiidi, siis suure tõenäosusega inimene oleks justkui elanud üle oma aja. Ehk kui sa oled kõik ära teinud, saanud kätte oma karma ja siis midagi on kuskil valesti läinud ja sa oled hakanud elama üle oma aja. Kui see on juhtunud, siis on vaja sind kuidagi ära kõrvaldada. Kõrgemate energiate jaoks on kõige kergem suitsiid,” ütleb Kerro.

Nõid jätkab: “See ongi see tume energia, mis inimesele antakse pähe. Siis see inimene ei ole enam tema ise. See paneb selle inimese nagu nukukese ennast liigutama ja siis ta lähebki ja teeb enesetapu. Sest ta on juba elanud üle oma aja. Kõrgemad tegelevad selle nimel, et sind ära korjata. Siis kui see energia tuleb, kui see päev on välja valitud kõrgemate poolt, siis see inimene ei saa ise aru, mis toimub. Ta on nagu nukk. Ta hakkab täpselt nii käituma, nagu talle öeldakse. Tegelikult see ei ole tema, kes tahaks seda teha. See mõte on istutatud talle pähe, sest ta on oma aja üle elanud. Mõni viskab lihtsalt lusika käest ära ja läheb hüppab autop alla. Ise nad ei adu, mida nad teevad,” nendib Kerro, et kui inimene on elanud üle oma aja, siis kõrgemad jõud kõrvaldavad ta suitsiidi näol.