MARILYN KERRO TEGI jahmatava ennustuse seoses Jüri Ratasega

kuvatõmmis

Buduaar

Nõid Marilyn Kerro pani kaarte, et saada teada, mis saab Jüri Ratasest edasi ning kas ta kavatseb sügisel presidendiks kandideerida. See, mida ta kaartidelt välja luges, oli aga vägagi ootamatu.

“Ta ikka tahab kõrgemale ja kaugemale saada, kõrgemale positsioonile saada, aga ma ei näe, et see tal läbi läheks. Keegi nagu tuleb vahele. Mina teda presidendi kohal ei näe. Siin näitab ühte suurt takistust, noorema mehe näol,” tõdeb Kerro, et presidendiks Ratas kaartide kohaselt ei saa.

Nüüd aga vaatas Kerro seda, miks Ratas peaministri kohalt nii järsult tagasi astus. “Miks ta nii otsustas? Siin näitab, et see oli ammu planeeritud. Kui tema ei oleks läinud, siis ta oleks ära lükatud. Seal käivad asjad teisiti. Keegi on tal kannul, keegi temast noorem meesterahvas,” nendib nõid, et Ratasel on takistus ees.

Edasi vaadates sõnab aga Kerro, et ta ei saagi enam Ratase kohta midagi uurida. “Esimene inimene, keda ma vaatan, kellel on kaitse peal nii tugevalt, et ma teda ei vaatakski edasi, sest kaardid hakkavad valetama mulle. See on hea, et tal on nii tugev kaitseväli, see on positiivne,” muigab Kerro.