NOOR EMA GETHEL BURLAKA paljastas tõe seoses oma tervisega

pilt: erakogu

Buduaar

Pisitütre ema Gethel Burlaka tunnistab avameelselt, et nii iseenda kui ka oma lapse tervise ja heaolu nimel on ta pidanud nii mõnestki asjast loobuma.

“Nüüd, kui Aria on sündinud ja naudib iga toidukord üht ja sama piimakompotti, vaatan ma oma menüüle veel kriitilisemalt otsa. Ja seda mitte sellepärast, et ma kardaksin, et mingid toiduained tekitavad talle ülemäära gaase. Vastupidi, ka praegu ma tahan, et mu söögilaual oleksid erinevad toidugrupid esindatud ja me mõlemad saaksime tervislikku ja head energiat täis toitu,” nendib naine.

Gethel lisab veel: “Nii olen ma viimasel ajal hakanud jätma hüvasti valge jahuga ning viimasedki piimatooted, nagu juust ja üksikud kohukesed, jäävad poelettidele. Küll aga on valge suhkur täna veel see, mis minuga liiga osavalt flirdib. Loodetavasti asendub see peagi täielikult puuviljasuhkruga, sest marjapõõsad meie aias on juba pisikesed mammud külge kasvatanud ning arbuus ja maasikad on tegelikult juba praegu mu vaieldamatud lemmikud. Ja kui suhkruga asi klaar, siis on mul juba järgmised eesmärgid. Aga nendest juba siis, kui aeg on sealmaal,” nendib ta.