NÕID MERILY TIMMERI poole pöörduti mõrvasooviga

Buduaar

Merily Timmer
Merily Timmer — FOTO: TV3

Nõid Merily Timmer möönab, et inimesed on tema juurde tulnud ka väga šokeerivate palvetega.

“Kättemaks on sõna, mis mulle isiklikult meenutab alati mingit Ladina seebikat. See sõna lihtsalt käib sealt kümme tuhat korda läbi eriti ähvardaval ja humoorikal viisil. Jah, sellistes seebikates see ongi halenaljakas, aga reaalses elus kahjuks mitte.

Inimeste vihahood on väga erinevad. Kes elab seda sisemiselt läbi, kes füüsiliselt, kes on õppinud päriselt vihaga toime tulema ja kes pöörab puhta segi.

Ma olen näinud erinevaid viise kättemaksuks. Kes läheb kaaslase vara kallale, tüüpiline muidugi tuli otsa panna asjadel, kes lõhub auto ära, kes korraldab tööl skandaali, kes läheb nõia juurde ja kes istub ja ootab lihtsalt, mis karma kohvikus teisele pakutakse.

Kõige hirmutavamad on need inimesed, kes tulevad silmad peas põlemas tellima mõrva. Sa näed, kuidas see psühhoosihoog on jäänud kestma, viha on inimese pimestanud ja mõistus ei tööta enam nii nagu peaks. Minu poole on kunagi pöördutud selliste soovidega. Olen ka alati selgitanud, et minu amet ei ole palgamõrvar, ma olen ikka ennustaja,” nendib Timmer huumoriga.

Loe pikemalt Merily blogist SIIN.