Blondid ja terved juuksed – avasta maagia

Sisuturundus

juuksed
Pexels.com - Tim Mossholder

Unistate blondidest juustest, mis päikese käes vastu säravad ning lopsakalt lokkavad? Blond juuksevärv on ääretult kaunis ning seetõttu on sama oluline teada, kuidas oma blondide juuste eest hoolitseda, nii et need oleks terved ning pakataks elujõust ning tervisest.

Selleks on mitmeid viise ning õige hooldus on kõige alus. On mitmeid vahendeid, kuidas juuksed tervena hoida ning päikese käes suisa särada. Õige hoolitsus tagab teile terved, tugevad ning lopsakad blondid juuksed, mis on terved ning säravad. Kui teil on kahjustunud juuksed, siis leiate loodetavasti sellest artiklist abi, et oma juuste jõud taastada.

Kimpus kahjustunud juustega?

Kas teil on mure kahjustunud juustega? Juuksed tunduvad tuhmunud ning jõuetud. Kas olete kuulnud sellisest tootest nagu Olaplex? Olaplex on kaubandusvõrgust leitav professionaalne juuksehooldustoode, mis saab nime aktiivse koostisosa järgi, mis kaitseb teie juuste loomulikku värvi ning pole lihtsalt hooldustoode, vaid on ainus toode kaubandusvõrgus ja salongides mis ehitab teie juustes disulfiidide ühendused uuesti üles, ehk parandab päriselt teie juukseid. Olaplexi kasutades saate tegevad, terved ning loomulikult säravad juuksed. Kahjustunud juustest ei jää jälgegi ning juuksed on tugevamad ja tervemad juuksed ning võite lõhenenud otsad unustada. Lisaks aitab Olaplex ennetada kahjustusi ka juuste värvimisel. Pidage juuste hooldamisel silmas ka seda, et kui teil on blondeeritud juuksed, vajavad need ekstra hooldust ning võiksite otsite juusehooldustooteid, mis on mõeldud blondeeritud juustele, kaitsevad värvi ning aitavad juustel pikemalt blondid püsida. Õige hooldus on ka blondeeritud juuste puhul tervete juuste alus. Turul on palju tooteid, teil tuleb vaid oma tõhusad lemmikud leida.

Mida veel kasutada?

Kui tahate oma blondid juuksed elujõulisena hoida, on turul veel terve hulk erinevaid tooteid, mis aitab teie blondide juuste loomuliku sära säilitada ning kahjustusi vältida. Turul on erinevad blondidele juustele mõeldud juukseõlid, hõbešampoonid ning termaalhooldustooted, mis aitavad teie juustel terved ning kaunid püsida. Juukseõlid annavad teie juustele vajalikke vitamiine ning kaitsevad juukseid lõhenemise ning katkemise eest. Kui sirgendate või lokitate oma juukseid, siis tasub endale osta termaalhooldustooteid, mis teie blonde juukseid kuuma eest kaitsevad. Hõbešampoon aitab teie juustest kollakaid toone kõrvaldada, et teie blond juuksevärv oleks veelgi kaunim. Muidugi on sama oluline jälgida, millist šampooni ja palsamit te igapäevaselt kasutate. Võimalusel valige tooted, mis on mõeldud just blondidele juustele, need aitavad teie juustel püsivad säravalt kaunid ning terved. Igasuguste juuksehooldustoodete kõrval ei tasu ära unustada ka sellist elementaarset asja nagu vee joomine. Kui teie kehas on piisavalt vett, siis on ka teie juuksed tugevamad ega katke niivõrd kiiresti. Seega, valige endale õiged ning meelepärased juuksehooldustooted ning jooge piisavalt vett ning nautige oma säravaid blonde juukseid.