TAAVI LIBE PALJASTAS ilustamata tõe oma räpase seksisaladuse osas

TAAVI LIBE PALJASTAS ilustamata tõe oma räpase seksisaladuse osas

Taavi Libe sattus jahmatavasse seksiskandaali ning otsustas antud teemal kõik ise ära rääkida.

Nimelt jõudis meediasse info selle kohta, et Taavi saadab väidetavalt võõrastele naistele seksiga seonduvaid sõnumeid. Käesoleval suvel sõudis mees aga oma kallima Katariina Ratasepaga (nüüd Katariina Libe) abieluranda.

Taavi kommenteerib toimuvat järgmiselt: “Ühes Eesti meediaväljaandes ilmub varsti lugu sellest, kuidas ma olen ajanud häbematut seksijuttu võõraste naistega. See vastab tõele. Olen suurema osa oma täiskasvanuelust hädas olnud vaimsete probleemidega, mille jaoks mul terminit pole, aga ilmselt on see sõltuvus igasuguse seksuaalse sisuga seotud adrenaliinist,” tunnistab Taavi.

“Alkohol, suits ja narkootikumid pole mulle külge hakanud, aga see küll ja täiega. Olen üritanud seda rohkem omal jõududel ja vähem kõrvalise abiga seljatada, aga sellest pole pääsu olnud. Vahest olete märganud, et mu kaal on aastate jooksul paarikümne kilo tuuris kõikunud. See näitab mu paremaid ja halvemaid aegu, sest kogu see teema on mind nii kurnanud, et on tekitanud periooditi ülesöömist, nälgimist,” paljastab mees valusa tõe.

Taavi lisab veel: “Tegelikult päris mõru nali, sest mu varasemad suhted on otsesemalt või kaudsemalt selle pärast purunenud ja ega ma ei tea, mis saab praegusest. Eriti, kuna vahepeal puudub mul täielikult kontroll selle üle. Ükskõik kui õnnelik kogu mu muu elu võib sel hetkel olla,” ütleb ta.

Postitust näed SIIN.

Sarnased artiklid