Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Pühapäev, 19. september

Erna, Marna 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

TV

MÄRULIKOMÖÖDIA "RANNAVALVE" –  mis on sarjaga võrreldes muutunud?

TELE MÄRULIKOMÖÖDIA "RANNAVALVE" – mis on sarjaga võrreldes muutunud?

Kes meist ei teaks legendaarset 1989. aasta telesarja „Rannavalve“? Juba 2004. aastal hakati rääkima täispikast filmist ning fännide palved saidki lõpuks vastuse aastal 2017 märulikomöödia näol, mille peaosades superstaarid Dwayne Johnson ja Zac Efron. Kuna see film esilinastub sel laupäeval kanalil TV3 Film, siis vaatame lähemalt, mida oodata – mis on sarjaga võrreldes samaks jäänud ja millega film üllatab.

„EESTI OTSIB SUPERSTAARI“ võitjale kuulub superauhind!

KUUM „EESTI OTSIB SUPERSTAARI“ võitjale kuulub superauhind!

Saabuva sügise suurima teleshow „Eesti otsib superstaari“ kaheksas hooaeg on peagi TV3 vaatajate ees. Registreerumine on jätkuvalt avatud ning lisaindu end saatesse kirja panna annab suurepärane auhind – artistileping Universal Musicult ning TV3 ja SEB poolt 10 000 eurot.

EESTI SAAB TÄNAVU kaheksanda superstaari

KUUM EESTI SAAB TÄNAVU kaheksanda superstaari

Pikisilmi oodatud „Eesti otsib superstaari“ uus hooaeg jõuab TV3 vaatajate ette sügisel ning just sel suvel on kõik muusikaliselt andekad noored oodatud saatesse registreeruma.

TELIA TV TEENUS rikastus Go3 Film keskkonnaga

TELE TELIA TV TEENUS rikastus Go3 Film keskkonnaga

Telia TV teenuse klientidel on võimalik alates märtsist endale tellida Go3 Film keskkond, mille vahendusel saab kaasa elada suurele hulgale filmidele, sarjadele, dokumentaalidele ja lastele mõeldud sisule.

5 PÕHJUST, MIKS peaksid kohe Go3-ga liituma

KUUM 5 PÕHJUST, MIKS peaksid kohe Go3-ga liituma

Go3 on Baltikumi suurim videosisu platvorm ning lähtudes klientide soovidest on voogedastusplatvorm koostanud mitu paketti, mille seast saab endale sobivaima lahenduse välja valida. Buduaar toob sinuni 5 põhjust, miks peaksid kohe Go3-ga liituma.

"ELULAINETE" FILM PANEB mehi oma isadele helistama

HUVITAV "ELULAINETE" FILM PANEB mehi oma isadele helistama

Esimene pilt räägib alati väga palju. Noorpaar ületab autoga silda. Kaamera pöörleb ümber oma telje, autostereos mängib kaasahaarav Animal Collective`i suvelugu “FloriDada.” Kõik on türkiissinine, lilla ja petlikult täiuslik.

7 OOTAMATUT FAKTI "Pärast" filmi kohta

7 OOTAMATUT FAKTI "Pärast" filmi kohta

Menuka wattpadi sensatsiooni  järgi valminud romantilise filmi “Pärast” fännid ootavad pikkisilmi järge ning  hetkel käivad Bulgaarias juba ka kolmanda filmi võtted.