1 ASI, MIDA EI TOHI kunagi kaks päeva järjest kanda!

Kui teksapükse tuleks väidetavalt pesta võimalikult harva ning ühte paari võib soovikorral ka seitse päeva järjest kanda, siis kõikide riideesemetega nii mugav paraku ei ole. Mõned esemed vajavad puhkust lausa üle päeva, mis tähendab, et kaks päeva järjest neid kanda ei tohiks ja sellel on ka kindel põhjus!

Kui teksapükse tuleks väidetavalt pesta võimalikult harva ning üht paari võib soovi korral ka seitse päeva järjest kanda, siis kõikide riideesemetega nii mugav paraku ei ole. Mõned esemed vajavad puhkust lausa üle päeva, mis tähendab, et kaks päeva järjest neid kanda ei tohiks ja sellel on ka kindel põhjus!

Nimelt ei tohiks ekspertide sõnul mitte kunagi kanda kaks päeva järjest ühe ja sama saapapaari, sest nii kaotavad need kiirelt oma kuju ja välimuse ning sellest veelgi olulisem on sinu enda jalgade tervis!

Kandes pidevalt samu jalanõusid, saavad survet ühed kindlad punktid sinu jalgadel ning pikemas perspektiivis võib see kaasa tuua probleeme jalataldadega. Jalad vajavad erinevaid jalatseid selleks, et erinevad punktikesed jalataldadel saaksid vaheldumisi survet ja puhkust.

Kui sa tahad, et sinu jalatsid kestaksid kauem ning jalatallad oleksid terved, vaheta oma jalavarjusid üle päeva ning loomulikult ära unusta, et need vajavad ka hoolitsust. 

Allikas: redbook