1 ASI, MIDA NÄOKREEMIGA kunagi teha ei tohi

16 kommentaari
1 ASI, MIDA NÄOKREEMIGA kunagi teha ei tohi

Näokreemide eesmärgiks on nahka niisutada ja toita ning see omakorda aitab ennetada esimeste kortsukeste teket ning hoiab jume kaunina. Väga oluline on leida näokreem, mis sobib sinu nahatüübiga ja siinkohal ei tasu kvaliteedi osas järelandmisi teha.  Kuid lisaks õigele näokreemile mängib väga suurt rolli ka see, kuidas seda nahale kantakse!

Näokreemide eesmärgiks on nahka niisutada ja toita ning see omakorda aitab ennetada esimeste kortsukeste teket ning hoiab jume kaunina. Väga oluline on leida näokreem, mis sobib sinu nahatüübiga ja siinkohal ei tasu kvaliteedi osas järeleandmisi teha.

Kuid lisaks õigele näokreemile mängib väga suurt rolli ka see, kuidas seda nahale kantakse!

Kandes näokreemi nahale valesti, võid sa kortsukeste tekkele lausa ise kaasa aidata. Suurim viga, mida naised näokreemidega teevad, on liiga tugevate liigutustega kreemi nahale kandmine ja see lõpeb sellega, et kortsud mitte ei kao, vaid muutuvad veelgi sügavamaks. Nahk on õrn ja vajab hoolitsust, mitte karmi kätt. Kanna näokreem nahale õrnade ringjate masseerivate liigutustega ning eriti ettevaatlik ole silmaümbruse piirkonnaga. Kreemi tuleks nahale tupsutada ja lasta sellel rahulikult sisse imbuda.

Ka näomaskide kasutamisel tuleks olla sama ettevaatlik! Näonahk ei talu hõõrumist.

Mis aga silmaümbruskreemi kasutamisse puutub, siis seda võiks hakata kasutama siis, kui märkad, et silmaümbrusesse on hakanud esimesed kortsukesed tekkima ja vanust on sul rohkem kui 25 aastat. Vajaduse puudumisel ei tasu seda kindlasti kasutada.

Allikas: sheknows.com