1 ASI, MIS MOODSAL NAISEL kindlasti kodus olema peab

Stiiliteadlik naine pöörab alati tähelepanu oma meigile, juustele, maniküürile, jalatsitele ja riietusele, ent sellest üksnes ei piisa. Iseenesest ei pea selleks ennast sugugi iga päev meikima ega uusi riideid selga valima - uuringute kohaselt mängib ootamatult suurt rolli hoopis see, milline on sinu ridikül.

Stiiliteadlik naine pöörab alati tähelepanu oma meigile, juustele, maniküürile, jalatsitele ja riietusele, ent sellest üksnes ei piisa. Iseenesest ei pea selleks, et olla stiilne, ennast sugugi iga päev meikima ega uusi riideid selga valima – uuringute kohaselt mängib ootamatult suurt rolli hoopis see, milline on sinu ridikül.

Nimelt näitavad uuringud, et igal moodsal naisel peaks kindlasti kodus olema vähemalt üks kõrgekvaliteediline käekott, mille sarnaseid on maailmas pigem vähem kui rohkem ning mis maksab mitme kuu palga. 

Ridikülist on saanud uus must have aksessuaar, mis tõmbab tähelepanu ning näitab sotsiaalset staatust. Ka mitmed tuntud eestlannad on panustanud üsnagi hinnalistesse käekottidesse, nende seas ka näiteks Katrin Lust ning Kristiina Ojuland.

Kõrge sotsiaalse staatuse kirjutamata reegliks on ka laitmatu jume ning säravpuhtad juuksed. Kõrge soeng ja tugev meik aga näitavad, et tegu on naisega, kes tunneb end ebakindalt ning proovib oma staatust nii-öelda tõsta, kasutades ohtralt meiki. 

Kõige olulisem on loomulikult enesekindlus ning rahulolu iseendaga – mitte ükski ridikül ei suuda varjata ebakindla naise olekut.

Allikas: vogue.com