1 INETU ILUHARJUMUS, mida tark naine mitte kunagi ei tee

18 kommentaari
1 INETU ILUHARJUMUS, mida tark naine mitte kunagi ei tee

Naised on õnnelikud, kui nad tunnevad end ilusana ning enamasti tähendab see meigi kandmist, sest meik lisab enesekindlust ka siis kui näonahk pole just parimas olukorras. Tänapäeva ühiskonnas on meikimine iseenesestmõistetav tegevus, millest on iga naise jaoks kasvanud välja eraldi rutiin.

Naised on õnnelikud, kui nad tunnevad end ilusana ning enamasti tähendab see meigi kandmist, sest meik lisab enesekindlust ka siis, kui näonahk pole just parimas olukorras. Tänapäeva ühiskonnas on meikimine iseenesestmõistetav tegevus, millest on iga naise jaoks kasvanud välja eraldi rutiin.

Kuid siinkohal teevad paljud naised tihtipeale ühe üsnagi rumala vea, mis on kahjulik naha seisukorda silmas pidades ja pikas perspektiivis teeb see rohkem kahju kui kasu. Nimelt on paljudel naistel kujunenud välja iluharjumus, mis hõlmab endas meikimist seitsmel päeval nädalas ja see omakorda tähendab, et näonahk ei saa üldse puhkust.

Tegelikkuses tuleks vähemalt ühel päeval nädalas anda oma nahale puhkust ja meiki mitte kanda. Ideaalis võiks aga vähemalt kolmel päeval nädalas meigi paar tundi enne õhtu saabumist maha võtta ja vastavalt oma nahatüübile seda ka maskitada ja hellitada.

Tark naine, kes hoolib oma näonahast, et meigi ennast igapäevaselt, vaid annab oma nahale ka puhkust.

Allikas: sheknows