1 KUUM MOEESE, MIS SINU garderoobis sel suvel kindlasti olema peaks

Igal aastal võiks oma garderoovi täiendada mõne uue esemega ning mida läbimõeldum ost on, seda vähem uusi asju tegelikult vaja läheb. Kui aga rääkida saabuvast suvest ning värsketest moetrendidest, siis milline rõivaese on just nüüd kõige kuumem ja stiilsem?

Igal aastal võiks oma garderoobi täiendada mõne uue esemega ning mida läbimõeldum ost on, seda vähem uusi asju tegelikult vaja läheb. Kui aga rääkida saabuvast suvest ning värsketest moetrendidest, siis milline rõivaese on just nüüd kõige kuumem ja stiilsem?

Moekspertide sõnul peaks igal naisel sel suvel kindlasti garderoobis olema kvaliteetne ja hästi seljas istuv valge särk ning ideaalis võiks neid olla isegi mitu.

Üks klassikaline lühikeste käistega valge T-särk, üks pikkade käistega valge triiksärk ning üks põneva tegumoega valge maika, mida saaks edukalt kombineerida nii argisema kui ka pidulikuma riietusega.

Valge värv on suvisel ajal klassika ning selleta läbi ajada on raske. Kui jume on kaunis ning särav, siis just valge värv rõhutab seda veelgi, tuues esile päikese kingitud pruunika nahatooni.

Allikas: stylecaster