1 lihtne nipp, mis muudab sind hetkega glamuurseks! Fotod

7 kommentaari
1 lihtne nipp, mis muudab sind hetkega glamuurseks! Fotod

Kaunis ja hoolitsetud välimus ning enesekindlus selle taga on iga naise salarelv, mille vastu ei saa ükski mees! Kuidas aga anda oma välimusele see viimane lihv, mis tõepoolest kogu looki rabavaks muudaks – õige vastus on huulepulk. Sobiva huulevärviga on võimalik kogu välimust muuta! Kui sa aga valid tooni, mis sinu jumega kokku ei sobi, on tulemuseks moefopaa!

Kaunis ja hoolitsetud välimus ning enesekindlus selle taga on iga naise salarelv, mille vastu ei saa ükski mees! Kuidas aga anda oma välimusele see viimane lihv, mis tõepoolest kogu look‘i rabavaks muudaks – õige vastus on huulepulk. Sobiva huulevärviga on võimalik kogu välimust muuta! Kui sa aga valid tooni, mis sinu jumega kokku ei sobi, on tulemuseks moefopaa!

Mida julgem huulevärv, seda raskem on seda välja kanda. Samas kui sul õnnestub leida silmapaistvat tooni huulepulk, mis sinu jumega ideaalselt sobitub, siis võid olla kindel, et märkamatuks ei jää sa kusagil! Õige huulevärv lisab enesekindlust ning muudab iga naise seksikamaks.

Ka Hollywoodi staarid armastavad huulevärvidega eksperimenteerida ning vahel ei pääse ka nemad moefopaadest! Seega tasubki piiluda, mida nemad kannavad, õppida nende vigadest ja leida inspiratsiooni, millist huulevärvi endale järgmisena osta, et suvele julgelt vastu minna. 

Michelle Obama, Reese Witherspoon, Jamie Chung, Carmen Electra, Eva Green –  vaata pilte staaridest, kes on otsustanud julge huulevärvi kasuks! Mõni neist suutis selle edukalt välja kanda, kuid mitte kõik! Pildid on siin