1 MOEESE, MIDA ELEGANTNE JA EDUKAS naine mitte kunagi ei kanna

1 MOEESE, MIDA ELEGANTNE JA EDUKAS naine mitte kunagi ei kanna

Mood muutub pidevalt ning uued trendid tulevad peale kiiremini kui enamus meist arugi saab, mistõttu on loomulik, et teatud vanuses ei ole naised enam huvitatud kiirmoest, vaid pigem hoopis ajatust klassikast ja kvaliteedist. On asju, mida endast lugupidav elegantne naine lihtsalt ei kanna!

Mood muutub pidevalt ning uued trendid tulevad peale kiiremini kui enamik meist arugi saab, mistõttu on loomulik, et teatud vanuses ei ole naised enam huvitatud kiirmoest, vaid pigem hoopis ajatust klassikast ja kvaliteedist. On asju, mida endast lugupidav elegantne naine lihtsalt ei kanna!

Moeeksperdid tõdevad, et eduka ja elegantse naise tunneb kohe ära tema välimusest ning üheks suurimaks teguriks on siinkohal aksessuaaride valik! Kui naine kannab viimase moeröögatuse ajendil ostetud odavaid ehteid, siis on selge, et ta ei aja taga klassikat ega kvaliteeti ning just selle abil tunnevad moemaanid ära, kas tegu on elegantse naisega või lihtsalt naisega, kes ei aja taga kalleid materjale ega ajatuid lõikeid.

Alla kolmekümneaastased naised kannavad tihtipeale ka odavaid kiirmoest pärit aksessuaare ning seetõttu loetakse antud tunnusjoont moemaailmas kehtivaks pigem naiste puhul, kellel on eluaastaid rohkem kui kolmkümmend.

Selle asemel, et kulutada raha viimase moeröögatuse peale, ostab elegantne naine endale üksikuid ehteid, mis on hinnalised ja mida ta saab ka mitukümmend aastat hiljem kanda.

Allikas: stylecaster