1 NAISTE HARJUMUS, mida kõik mehed naeruväärseks peavad

Mehed armastavad silmadega ning on loomulik, et iga naine tahaks mehe silmis pilkupüüdev välja näha, ent nii palju kui on erinevaid maitseid, on ka erinevaid nägemusi sellest, mis on ilus. Tihtipeale juhtub aga nii, et naised eksivad, kui arvavad, et nad teavad, mis mehe silmis tegelikult seksikas on.

Mehed armastavad silmadega ning on loomulik, et iga naine tahaks mehe silmis pilkupüüdev välja näha, ent nii palju, kui on erinevaid maitseid, on ka erinevaid nägemusi sellest, mis on ilus. Tihtipeale juhtub aga nii, et naised eksivad, kui arvavad, et nad teavad, mis mehe silmis tegelikult seksikas on.

Naistel on mitmeid harjumusi, mis mehi erutavad ja enamasti naised isegi ei taipa nende olemust – näiteks on uuringutest selgunud, et mehi erutab see, kui nad näevad oma naist lohvakas kampsunis ja stringides kodus ringi toimetamas. Kuid on olemas ka asju, mis vastassugupoole silmis sugugi seksikas ei tundu ning lausa naeruväärsena näib.

Hiljutise uuringu kohaselt peavad mehed üheks kõige naeruväärsemaks harjumuseks seda, kui naine veedab hommikul pool tundi peegli ees, et endale tugev meik näkku joonistada. Nimelt selgub, et mehed eelistavad naist, kes suudab ennast mõne minutiga kauniks teha ning kelle järgi nad ei pea pidevalt ootama. Kui naise silmis on tugev meik kaunis, siis mehed eelistavad naturaalset ilu ning ei mõista seda, miks peaks keegi kulutama niivõrd suure osa oma elust meikimisele ja loomulikult tuleb see kõik õhtul ka maha pesta.

Vähem on rohkem – kui teemaks on meik, siis just nii mehed arvavad. Küll aga peavad nad oluliseks seda, et naine oma näonaha ja üleüldise välimuse eest hoolitseks. 

Allikas: elle.com