1 NIPP, MIS LÖÖB SILMAD SÄRAMA ja kaotab tumedad silmaalused

Sageli tuleb hommikul ärgata varem kui tahaks ja kui unetunde on vähem kui seitse-kaheksa, paistab see välja ka peeglisse vaadates. Tumedad ja kottis silmaalused on probleem, millega enamus meist kokku on puutunud. Õnneks on olemas lihtsaid koduseid nippe, mis aitavad tumedatest silmaalustest vabaneda ja muudavad pilgu säravaks!

Sageli tuleb hommikul ärgata varem kui tahaks ja kui unetunde on vähem kui seitse-kaheksa, paistab see välja ka peeglisse vaadates. Tumedad ja kottis silmaalused on probleem, millega enamik meist kokku on puutunud. Õnneks on olemas lihtsaid koduseid nippe, mis aitavad tumedatest silmaalustest vabaneda ja muudavad pilgu säravaks!

Üheks parimaks nipiks, kuidas silmaalused siledaks ja ilusaks muuta, on kasutada tooreid kooritud kartuliviile. Kartul sisaldab suures koguses toitaineid ja vitamiine, mis niisutavad nahka ja toniseerivad seda, muutes tumedad laigud heledaks ning leevendades turseid.

Koori toores kartul ja lõika kaks õhemat viilu ning aseta need kahekümneks minutiks oma silmadele! Kartuliviilud peaksid külmad olema, seega pese neid eelnevalt külma veega. Võid need kakskümmend minutit mediteerides või niisama mõnusat muusikat kuulates veeta – närverahustav tegevus mõjub hästi ka sinu välimusele! Stress seevastu aga muudab jume veelgi tuhmimaks ja pilgu õnnetuks.

Kui oled kartuliviilud silmadelt eemaldanud, pese nägu ja kreemita. 

Antud protseduuri võib teha ka õhtusel ajal, kui ees ootab oluline sündmus!

Allikas: Youbeauty.com