1 RIIETUS, MIS jätab igast naisest rikka ja eduka mulje

Riietuse abil on võimalik luua endale soovitud imago ning mõjutada alateadlikult ka seda, kuidas inimesed sinusse suhtuvad. On selge, et tänapäeva ühiskonnas mängib välimus äärmiselt suurt rolli ning rõivad, mida me kanname, moodustavad ühe suure osa sellest.

Riietuse abil on võimalik luua endale soovitud imago ning mõjutada alateadlikult ka seda, kuidas inimesed sinusse suhtuvad. On selge, et tänapäeva ühiskonnas mängib välimus äärmiselt suurt rolli ning rõivad, mida me kanname, moodustavad ühe suure osa sellest.

Teadlased on jõudnud järeldusele, et teatud rõivaesemed saadavad välja kindla signaali, et tegu on eduka, rikka ning igati heal elujärjel oleva inimesega. 

Kui oma garderoobi valida triibulisi esemeid ning kombineerida neid monotoonsete esemetega, peegeldad jõukust ja edukust. Oluline on meeles pidada lihtsat reeglit: vähem on rohkem! 

Näiteks mustad ja valged triibud särgil ning sinna juurde sobitatud lihtsa lõikega seelik ning samas toonis ridikül on alati kindla peale minek. 

Kindlasti tasuks aga vältida erinevate triipude omavahelist kombineerimist, sest see ärritab silmi ning ühtlasi võib jätta sinust pisut ebameeldiva mulje.

Allikas: cosmopolitan