1 RIPSMETUŠITRIKK, MIS TÕESTI muudab sinu ripsmed pikemaks

1 RIPSMETUŠITRIKK, MIS TÕESTI muudab sinu ripsmed pikemaks

Ripsmetušši eesmärgiks on muuta ripsmed pikemaks, volüümikamaks ja tihedamaks, ent see, milline jääb tulemus, sõltub väga palju sellest, millise tehnikaga sa seda iluasjakest kasutad. Täpselt ühe ja sama ripsmetuššiga on võimalik luua seksikalt pilkupüüdev või siis hoopis tükiline ja inetu look.

Ripsmetuši eesmärgiks on muuta ripsmed pikemaks, volüümikamaks ja tihedamaks, ent see, milline jääb tulemus, sõltub väga palju sellest, millise tehnikaga sa seda iluasjakest kasutad. Täpselt ühe ja sama ripsmetušiga on võimalik luua seksikalt pilkupüüdev või siis hoopis tükiline ja inetu look.

Kui sa soovid, et sinu ripsmetušš muudaks pilgu kauniks ja silmatorkavaks, siis võta kasutusele see väike tehniline nipp!

Järgmine kord, kui ripsmeid värvima asud, värvi kõigepealt ettevaatlikult ripsmekarvade otsad, lase hetk kuivada ning alles seejärel liigu ripmetušiga juurest otsani ehk värvi kogu ripsmekarva pind. Nii kinnitub karvakeste otstele rohkem värvi ja see muudab ripsmed pikemaks ja tihedamaks. Just ripsmekarvade otsad kipuvad enamikel naistel heledamad olema ja seetõttu tunduvadki ripsmed lühemad, kui nad tegelikult on. Ripsmekarva ots on juureosast enamasti heledam. 

Jälgi ka seda, et kõik ripsmekarvad saaksid kaunilt eraldatud, muidu jääb tulemus tükiline ja ebaloomulik. Kaunis meik peaks mõjuma loomulikult – just nii nagu prantslannad end meigivad.

Allikas: marieclaire.com