10 põhjust olla Avoni müügiesindaja

Kelly Treu on täiskohaga tudeng, blogija ja Avoni müügiesindaja, kes tutvustab oma blogis müügiesindaja ameti telgitaguseid.

Kelly on bloginud juba kaks aastat ning on koostöös Avoniga algatanud projekti #BeARepProject, mille raames tutvustab enda kogemusi müügiesindajana ka blogilugejatele. #BeARepProject on lugude sari, mis on suunatud potentsiaalsetele ja värskelt liitunud müügiesindajatele, kellel veel napib Avoni kohta teadmisi ning kes sooviksid teada, mida Avoniga liitumine endaga kaasa tuua võib. Siin on Kelly 10 põhjust, miks tulla Avoni müügiesindajaks:

Kelly Treu on täiskohaga tudeng, blogija ja Avoni müügiesindaja, kes tutvustab oma blogis müügiesindaja ameti telgitaguseid.

Kelly on bloginud juba kaks aastat ning on koostöös Avoniga algatanud projekti #BeARepProject, mille raames tutvustab oma kogemusi müügiesindajana ka blogi lugejatele. #BeARepProject on lugude sari, mis on suunatud potentsiaalsetele ja värskelt liitunud müügiesindajatele, kellel veel napib Avoni kohta teadmisi ning kes sooviksid teada, mida Avoniga liitumine endaga kaasa võib tuua. Siin on Kelly 10 põhjust, miks tulla Avoni müügiesindajaks:

1. Sinu käeulatuses on üle 1000 suurepärase kvaliteediga toote, mis on saadaval märksa parema hinnaga kui poes.

2. Sina valid, kas tellid tooteid endale ja pereliikmetele või müüd neid edasi, et teenida taskuraha. Mingeid kohustusi liitumisega ei kaasne.

3. Sinu sissetulek sõltub ainult sinu enda viitsimisest.

4. Saad esimesena proovida uudistooteid! Neid tooteid nimetatakse demotoodeteks. Demotooted on saadaval eriti hea hinnaga, kuid piiratud koguses, seega saab neid tellida ainult müügiesindaja. 

5. Iga paari kuu tagant algab uus motivatsiooniprogramm, mis on täis ahvatlevaid auhindu. Igaüks, kes piisavalt vaeva näeb, võib kokku koguda vajalikud punktid ja nende eest endale lahedaid auhindu lunastada. Samuti on Avonis pidevalt kõiksuguseid sooduskampaaniad, kus saab mõne toote tasuta või eriti hea hinnaga.

6. Tihti saab osaleda müügi- ja ilukoolitustel. Ainult mõni üksik neist on tasuline. Kõige kallim koolitus, kus olen osalenud, maksis 7 eurot, kuid tavaliselt on need siiski tasuta. Mis saaks olla parem investeering tulevikku kui enda harimine?

7. Sa ei ole selles üksi! Igas piirkonnas korraldavad piirkonnajuhid infotunde, kus on võimalik uue kataloogiga põhjalikumalt tutvuda. See on väga hea selleks, et oskaksid klientide küsimustele paremini vastata ja juhtida nende tähelepanu kõige paremate ja olulisemate pakkumiste juurde. 

8. Sa ei pea ostma täistooteid, et midagi proovida. Sul on ligipääs minipoele, kust saad väga soodsate hindadega osta näidistooteid. 

9. Leiad uusi inimesi/kliente/sõpru/tuttavaid, keda heade toodete ja nõuannetega õnnelikuks teha. 

10. Vist kõige olulisem, vähemalt minu jaoks, on uus kogemus. Igas mõttes. Nii teadmiste, müügi kui ka suhtlemise poolelt. 

Kas tahaksid proovida? Kas sul tekkis küsimusi? Samal teemal saad lisateavet minu blogist või Avoni kodulehelt