10 SEKUNDI SEKSIKAS suitsusilmameik: videoõpetus

10 SEKUNDI SEKSIKAS suitsusilmameik: videoõpetus

Kui aega napib, ent ilma meigita kodust välja minna ei taha ning tegelikult oleks soov endale suitsusilmameik teha, siis tasub kasutada niiöelda kiire aja nippe. Õigete vahendite abil on võimalik endale lausa kümne sekundi vältel seksikas suitsusilm joonistada, ent algajatel võib muidugi pisut rohkem aega kuluda.

Kui aega napib, ent ilma meigita kodust välja minna ei taha ning tegelikult oleks soov endale suitsusilmameik teha, siis tasub kasutada nii-öelda kiire aja nippe. Õigete vahendite abil on võimalik endale lausa kümne sekundi vältel seksikas suitsusilm joonistada, ent algajatel võib muidugi pisut rohkem aega kuluda.

Osavalt tehtud suitsusilmameik on alati hea idee, sest see rõhutab silmi ning muudab ka väsinud pilgu erksamaks ja sügavamaks. Kui veel mõned aastad tagasi võis see päevasel ajal pisut liiga tugevalt mõjuda, siis hetkemoes võib vabalt ka päevasel ajal sellise meigiga ringi liikuda. Huulemeik võiks siiski pigem tagasihoidlikumaks jääda.

Selleks, et suitsusilmameik õnnestuks, keskendu, hoia kätt kindlalt ning järgi allpool olevas videos väljatoodud õpetust iga viimsegi detailini. Eelnevalt vaata video kindlasti lõpuni ja alles teisel vaatamisel proovi järele teha.

Videoklipp on lisatud allpool!