Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

15.-17.märts: trendikas elustiilimess kevadises Tartus

Aktiivne ja elamusterohke nädalavahetus sisaldab kvaliteetaega lähedastega. 15.17. märtsil toimuv elustiilinädalavahetus Tartus on paeluv nii naistele kui meestele. Üheskoos toimuvad messid ILU & MOTOEXOTICA. Pakutakse kvaliteetseid brände, vingeid messipakkumisi nii ilu- kui motomaailmast ning ohtralt silmailu.


Elustiilinädalavahetusel leiad uusi nippe, kuidas enda ensekindlus särama lüüa, samas saad proovile panna enda julguse motomaailmaga tutvudes. Messil toimuvad jumestus- ja ilukoolitused, millest saadud teadmised annavad oskused enda ilu veelgi paremini välja tuua. Esindatud on loodus- ja käsitöökosmeetika, populaarsed kodumaised ja välismaised kosmeetikabrändid. Lisaks ehetele, pesule, aksessuaaridele, disainerrõivastele ning kogu välimisele ilule on olulisel kohal ka tervis. Võimalus on tutvuda erinevate treeningute ning tervisetoodetega. 

Enda eest hoolitsemine pole enam ammu pelgalt naiste pärusmaa ning mototehnikast ja -spordist on võrdväärdselt huvitatud mõlema soo esindajad. See on hea võimalus võtta messile enda kallim kaasa ning koos uudistada põnevaid moto- ja iluteemasid.


Messid ILU & MOTOEXOTICA toimub 15.17. märtsil Tartu Näituse messikeskuses.


Rohkem infot lahtiolekuaegade, programmi ning osalejate kohta leiab kodulehekülgedelt www.ilumessid.ee ja www.motoexotica.ee.

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando