2 ÕHTUST ILUNIPPI, MIDA IGA NAINE proovima peaks

2 ÕHTUST ILUNIPPI, MIDA IGA NAINE proovima peaks

Just õhtune aeg on parim oma välimuse poputamiseks ning selleks, et huuled ja ripsmed ka talvisel külmaperioodil kaunid ja terved välja näeksid, tuleb neilegi omajagu tähelepanu pöörata. Selle asemel, et ilusalongi raha ja aega jätta, proovi vahelduseks koduseid nippe, mis on looduslikud ja nahasõbralikud.

Just õhtune aeg on parim oma välimuse poputamiseks – selleks, et huuled ja ripsmed ka talvisel külmaperioodil kaunid ja terved välja näeksid, tuleb neilegi omajagu tähelepanu pöörata. Selle asemel et ilusalongi raha ja aega jätta, proovi vahelduseks koduseid nippe, mis on looduslikud ja nahasõbralikud.

Allpool on välja toodud kaks õhtust ilunippi, mida iga naine kindlasti katsetada võiks – tähelepanu keskmes on ripsmed ja huuled.

1. Ripsmed tugevaks

Selleks, et ripsmed oleksid terved ja tugevad ning peaksid vastu ka ripsmetuši kasutamise ning selle mahavõtmise, turguta neid enne magamaminekut riitsinus- või viinamarjaõliga. Parim moodus on võtta puhas ripsmehari, tilgutada sellele pisut õli ning harjata ettevaatlikult oma ripsmeid – see tegevus võiks jääda minut enne voodisseminekut, sest vastasel juhul võib õli silma minna. Televiisorit peale seda enam vaadata ei tohiks. 

2. Huuled

Huuli tasub külmemal perioodil regulaarselt koorida – kord nädalas on täiesti piisav. Võta puhas hambahari, niisuta veega ning masseeri sellega huuli – see stimuleerib huulte vereringet ning eemaldab ka surnud naharakud. Peale seda kanna huultele oliiviõli või kookosrasva – taas kord on tegu uinumiseelse protseduuriga, sest vaid nii saab rasvaine korralikult imenduda ja huuli sügavuti niisutada.

Allikas: purewow