24h koos Michael Kors’iga!

24h koos Michael Kors’iga!

50 paari musti t-särke, 60 paari aviaatori-prille ning ohtralt jääteed, need on vaid mõned märksõnad armastatud moekunstniku Michael Korsi päevakavast.

50 paari musti t-särke, 60 paari aviaatori-prille ning ohtralt jääteed, need on vaid mõned märksõnad armastatud moekunstniku Michael Korsi päevakavast.

 

6.15 Esimese asjana hommikul peale ärkamist annan oma kassidele Violale ja Bunnyle süüa. Just tänu neile ei ole mul kodus äratuskella. Nad on parajad akrobaadid – äratavad mind hommikuti, hüpates voodi peal ja turnides minu pea peal. Nüüd hakkan ootama hommikust ajalehte. Minu päev algab ametlikult siis, kui postiljon koputab uksele ja toob mulle värske ajalehe. Minu abikaasa Peter (Le Pere) on suurem unimüts kui mina. Ajal, mil tema veel magab, loen mina värskeid uudiseid.

8.00 Käes on aeg joogaks või pilateseks. Kui teen joogat, siis tuleb treener minu juurde, kui pilatest, siis lähen ise treeningsaali. Duši alla ma ei lähe enne, kui treening on tehtud. Mul on väga vähe kehahooldusvahendeid. Igapäevased asjad on Klorane kummelišampoon, mida olen kasutanud vist terve oma elu. Ideaalne toode blondidele! Lisaks kuuluvad minu arsenali veel Kiehli kehakreem, Jergensi isepäevituv näokreem, et saavutada värske jume, ning Creme de la Mer huulepalsam.

9.15 Kodus ei tee me kunagi kohvi. Ma olen mugav inimene ja sellepärast tellin igal hommikul endale Murray Bangel’sist võileivad. Kuumi jooke ei armasta ma üldse, kuid ma jumaldan jääteed. Ei möödu päevagi, mil ma jääteed ei jooks. Rääkidest rõivastest, mida kannan, siis on mul oma igapäevariietus. Selleks on midagi musta, peenvillast ja ümara kaelusega ning tumedad teksad, valged teksad või oliivikarva chino püksid. Jalatseid kannan iga päev erinevaid – need võivad olla kas TOD’si krokodillinahast kingad või mustad New Balance tennised, mis on spetsiaalselt minule disainitud. Mul on viisteist paari musti New Balance tenniseid, kuigi ma ei kanna kogu aeg musta. Paljud ilmselt ei tea seda, aga ma jumaldan aksessuaare. Mul on kuuskümmend paari aviaator-prille, mulle meeldib nendega mängida, need aitavad mul oma tujusid väljendada. Hõbedase raamiga prillid panen ette siis, kui mul on halb tuju, oliivikarva raamiga prillid sportides ning mustad siis, kui ma ei taha kellegagi rääkida. 

10.00 Auto saabub minu maja ette. Ma olen kindlasti üks neist meestest, kes jumaldab oma kotikollektsiooni. Hommikuti otsustan ma alati mahuka koti kasuks, sest ma kannan kaasas palju ebavajalikke asju. Hetkel on mul kasutuses L.L.Bean, 40’ndatest, täisnahast kott. Kui seda esmakordselt ühes New York’i vintage poes nägin, olin kindel, et pean selle endale saama. Viskan sinna sisse oma prillid ning paberid, mida pean endaga kaasas tassima. Ma pole selline inimene, kellele meeldiks autos telefoniga rääkida. Autost on väga mõnus jälgida tänavatel toimuvat ja lugeda kokku, mitu Michael Korsi käekotti on liikvel!

10.15 Ainus asi, mis minu tööpäevas on kindel, on see, et seal ei ole mitte midagi kindlat. Kohe, kui saabun kontorisse, näitab minu assistent e-maile, millele olen unustanud vastata, teeb nimekirja sissetulevatest kõnedest ja ulatab mulle suure klaasi jääteed. Jäätee on kõikjal, sest ma lihtsalt jumaldan seda jooki! Usun isegi, et kui peaksin suitsetamise maha jätma, asendaksin selle veel ohtrama jäätee joomisega.

10.30 Annan mõned telefoniintervjuud ning seejärel suundun tootmisse, et üle vaadata ehtekollektsiooni näidised ja naistekollektsiooni kangaprindid. Kuna minu tööpäevad on nii erinevad, siis usun, et just see ongi see, mis mulle siiani jõudu annab. Rutiini lihtsalt ei saa tekkida ja ma olen peale kolmekümmend aastat endiselt põnevil.

13.30 Lõunaaeg. Lõunasöögiks söön alati kas sashimit või tellin Chopi salati, mis sisaldab nelja tükki lõhet, nelja tuunikala ning vürtsikat tuunikala rulli. Kui on tõeliselt halb päev, lausa selline, et ei taha voodistki tõusta, siis luban endale ka hamburgeri. Lõunasööki söön ma väljas heal juhul vaid paar korda aastas.

14.15 Igal päeval korraldan ma umbes kaks disainikoosolekut päevas. Neil koosolekutel tuleb tavaliselt otsustada modellide sobivuse üle ning vaadata üle uue kataloogi näidised. Või palub minu väljapanekutiim mul läbi astuda Rockefeller keskusest, et vaadata üle mannekeenid vaateaknal. Ma vaatan alati kõik need asjad üle ning otsustan.Tegemist on palju. Ma vist isegi ei teaks, mida ma teeksin, kui mul oleks vaba päev. Kas istuksin rannas ja loeksin Jackie Collins’i novelle või lihtsalt puhkaksin. Meie pulmapäev eelmisel aastal oli meie mõlema unistustepäev! Me läksime koos sõpradega Southampton’i. Meile tehti massaaži, lõunasöögiks sõime kaaviari, seejärel abiellusime paljajalu rannaliival. Siis suundusime East Hamptonisse vaatama filmi The Help ning õhtusöögiks einestasime pitsarestoranis. Ideaalne!

17.00 Tööpäeval luban endale alati kaks tükikest Ghirardelli tumedat šokolaadi!

19.30 Sel ajal oleme ilmselt väljas, sest me käime väga sageli teatris. Teater on minu lemmikviis aja maha võtmiseks. Me ei riieta end kunagi ultramoodsalt, vaid vastupidi – jätame mulje, nagu oleksime tõelised teatrinohikud! Tavaliselt me einestame Joe Allanis ning istume kogu aeg samas lauas. Ma tellin endale Caesari salati ja hamburgeri. Pariisis olles einestasime neli korda nädalas Joe Allanis. Kui me aga teatrisse ei lähe, siis suundume otse kontorist välja õhtustama. Nädala sees ei kokka me kunagi kodus. Mulle meeldib veel väga vaadata telekat, see on aeg, mil saan oma aju täielikult välja lülitada ja lihtsalt naerda mõnusate komöödiate üle. Jookidest eelistan valget veini nagu Gavi, ma ei joo kunagi punast veini. Ma kannan musta ja joon valget!

00.30 Ma magan mustade Michael Korsi linade vahel, kuid minu voodi on valget värvi. Mulle ei meeldi magada kirju voodipesuga, see ajab mind närvi. Ma armastan voodipatju ja neid peab olema kõikjal minu ümber. Olgugi et hommikul on pooled neist põrandal!

 

allikas: Haper’s Bazaar 

 

Triin Tisler

 

Sarnased artiklid