25 AASTAT PRESTIIŽI – kvaliteetne Surnumere kosmeetika Doloreselt

25 AASTAT PRESTIIŽI – kvaliteetne Surnumere kosmeetika Doloreselt

Käesoleval aastal tähistab kvaliteetsete Surnumere kosmeetikatoodete maaletooja Dolores OÜ oma 25. juubelit. Sedapuhku piilusime koos ettevõtte omaniku Dolores Kalniniga prestiižseid tooteid Eestisse vahendava firma kireva eesriide taha ning tegime ajas väikese tagasivaate. 

Käesoleval aastal tähistab kvaliteetsete Surnumere kosmeetikatoodete maaletooja Dolores OÜ oma 25. juubelit. Sedapuhku piilusime koos ettevõtte omaniku Dolores Kalniniga prestiižseid tooteid Eestisse vahendava firma kireva eesriide taha ning tegime ajas väikese tagasivaate. 

Dolores on lõpetanud Moskvas Gnessinite-nimelises muusikaakadeemias klaveri eriala, peale mida töötas naine 15 aastat Georg Otsa muusikakoolis õpetajana ja esines kammermuusika kontsertidel. Paraku ei õnnestunud Doloresel oma tööd tütre pidevate haiguste tõttu piisava pühendumisega teha ning sellest lähtuvalt tuli vastu võtta raske otsus – lahkuda koolist. Üks asi viib aga teiseni ning juba peatselt sai Dolores ühe suure üllatuse osaliseks. Nimelt ütles ühel päeval tema esimene abikaasa saatusliku lause: „Mine vaata, ma avasin kesklinnas sinunimelise kosmeetikapoe!”. Alates sellest hetkest on Dolores olnud ilumaailmaga lahutamatult seotud. 

Usk Iisraeli kosmeetikasse 

Kosmeetikaga tegelema hakates süvenes Dolores teemasse põhjalikumalt ja avastas, et Iisraeli kosmeetika on tõepoolest äärmiselt unikaalne. Esiteks kasutatakse seal palju Surnumere mineraale ning teadupoolest Surnumeri sisaldab praktiliselt kogu Mendelejevi tabelit inimese jaoks optimaalses koosluses. Seega omandab nahk Surnumere vett ilma igasuguste probleemideta. Dolores lisab suure vaimustusega, et esimesena hakkas Surnumere kõrge mineraalisisaldusega vett oma toodetes kasutama Anna Lotan! Veel üheks põhjuseks, miks Dolores Iisraeli päritolu kosmeetikat kõrgelt hindab, on asjaolu, et Iisraeli teadlased teevad tihedat koostööd praktikutega ka teistest riikidest. Näiteks ei esine seal lund ega pakast ja sellest tingitud kuperoosi, kuid tänu Iisraeli kosmeetikale on võimalik selle probleemi vastu häid tulemusi saavutada. „Iisrael on küll pindalalt väike, kuid kuulus oma uskumatu tehnoloogiataseme poolest,” rõhutab Dolores, kes ka ise pidevalt tootmisettevõtteid külastab ning seega nende ülikõrges tasemes veenduda võib. 

Edu saladus 

Kui ettevõtte algusaastatel tegeles Dolores OÜ laiatarbekosmeetikaga, siis nüüdseks on üle mindud üksnes profikosmeetikale, mis teiste seas hõlmab ka koduseks nahahoolduseks loodud tooteid. Dolores jõudis üsna kiiresti arusaamisele, et hea tulemuse jaoks on vaja professionaale. Kurbusega tõdeb naine, et paraku enamik naisi, nagu ka tema ise varasemalt, ei oska oma naha seisundit õigesti hinnata ning seetõttu valitakse endale sageli valed kosmeetikatooted. Sellest tulenevalt saab aga alguse terve rida erinevaid probleeme. Oma ettevõtte edu saladuseks peab Dolores pidevaid täiendkoolitusi. Naine rõhutab, et juba 18. septembril toimub suur GIGI koolitus-seminar, kuhu on oodatud kõik professionaalsed kosmeetikud. 14.−16. oktoobril toimuval Ilumessil ootame Dolorese boksi kõiki huvilisi, kus teeme seoses sünnipäevaga palju põnevaid pakkumisi. 

Miks Anna Lotan?

Anna Lotan oli andekas biokeemik, kelle tööd jätkavad praegu tema lapsed. Ta keskendus algusest peale looduskosmeetikale juba ammu enne, kui see üldiseks kõneaineks muutus. 50% tema toodetest koosneb 99% ulatuses ülikvaliteetsest looduslikust toorainest, sh on ka konservandid looduslikud. Anna Lotani toodetel puuduvad analoogid. Lotanil on profülaktilisi ja iluravitooteid nii väikestele kui suurtele. Toodete iseloomustamiseks on öeldud, et kui tavapäraste nahahooldustoodete mõju võib võrrelda maja remondiga, kus värvitakse ja tehakse pisiparandusi, siis Anna Lotan just nagu restaureerib nahka süvitsi. 

Miks GIGI?

GIGI on algusest peale keskendunud tugevalt just vananemisvastasele kosmeetikale. Ravikosmeetikasarjad on ilmunud viimastel aastatel, aga seda jõulisemalt – antikuperoosne, pigmentatsioonihäirete vastane jpm. GIGI puhul võib nimetada mitut hämmastavat momenti: unikaalsed patenditud peptiidikompleksid, erakordsed AHA-põhised koorimistooted, uudsed mesokokteilid, mida võib manustada nii süstides, aparaatkosmeetika kui lihtsalt massaaži abil. Tooted on mõeldud kõikidele nahatüüpidele ja seisunditele, muidugi ka koduseks nahahoolduseks. 

 

www.dolores.ee