3 ILUSA NAHA NIPPI: võidad raha ja aega

3 ILUSA NAHA NIPPI: võidad raha ja aega

Kui näonahk on korrast ära ja jume on muutunud tuhmiks ning elutuks, siis otsitakse enamasti abi kosmeetiku kabinetist, ent tegelikult on olemas mitmeid looduslikke nippe, mis aitavad naha olukorda parandada ning probleemidest vabaneda. Mida looduslikumaid tooteid kasutada, seda parem – näonahk on õrn ning seda tuleb hoida. 

Kui näonahk on korrast ära ja jume on muutunud tuhmiks ning elutuks, siis otsitakse enamasti abi kosmeetikukabinetist, ent tegelikult on olemas mitmeid looduslikke nippe, mis aitavad naha olukorda parandada ning probleemidest vabaneda. Mida looduslikumaid tooteid kasutada, seda parem – näonahk on õrn ning seda tuleb hoida. 

Allpool toome välja kolm erinevat moodust, mis aitavad vabaneda aknest ja teistest nahaprobleemidest. Tulemuseks on kaunis ja särav jume. Neid võivad proovida ka need, kellel akneprobleeme ei ole.

1. Kookosõlimask söögisoodaga

Võta üks teelusikatäis söögisoodat ja kaks teelusikatäit kookosrasva. Sega korralikult läbi ja kanna eelnevalt puhastatud näole õrnade masseerivate liigutustega. Hoia viis minutit ja pese leige veega maha. Samal ajal kui segu maha pesed, masseeri nahka veel pisut – nii jõuab kookosrasv sügavamale naha sisse ja niisutab seda paremini. Lõpeta kiire külma vee loputusega – külm vesi sulgeb poorid ja nii ei pääse mustus naha sisse. Kreemita!

Söögisooda ja kookosrasva kombinatsioon aitab väga tõhusalt aknest ja teistest nahaärritustest vabaneda. Lisaks annab see nahale kaunima jume. 

2. Lihtne oliiviõlimask soolaga

Võta neli teelusikatäit tavalist soola ja sega see kolme teelusikatäie oliiviõliga pastaks. Määri segu eelnevalt puhastatud näole ja hoia viis minutit. Seejärel pese leige veega maha ning nagu eelmise maski puhul, tuleks ka sel korral nägu lõpus külma veega loputada, et poorid sulguda saaksid. Kreemita.

3. Mask oliiviõli, mee, sidrunimahla ja munakollasega

Võta üks munakollane, teelusikatäis mett ja teelusikatäis oliiviõli ning paar piiska sidrunimahla. Sega kõik ühtlaseks seguks ja kanna eelnevalt puhastatud näole, hoia 5-10 minutit ja pese leige veega maha. Loputa külma veega ja kanna tavakreem näole.

Allikas: mindbodygreen.com