3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Carine Jessica Kostla

kuvatõmmis

Karin Karu

Me kõik armastame ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat – vähemalt suurem osa meist.

Pole midagi põnevamat, kui stiilsete inimeste riidekapis ringi piiluda. Rubriigis: ”3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni säravate Eesti moegurmaanide lemmikpalad.

Sel korral toob oma lemmikud välja imekaunis lauljatar Carine Jessica Kostla.

“Minu riidekapis on teise ringi leide, ketipoodide riideid, Eesti disainerite loomingut ja ka kõrgmoodi. Viimaste seast on mu enim hoitud Yves Saint Laurent’i vintage kostüüm, mille kinkis mulle mu Pariisi tädi,” tõdeb ta.

Eesti disaineritest on Carine lemmikuks aga Gita Siimpoeg. “Ta on ka minu parim sõbranna. Nii olen saanud tema loomingule juba sketchidest peale kaasa elada. Mul on temalt mitmeid esemeid, ent kõige südamelähedasem on mu albumi “ctrl-alt-del” esitluskontserdiks tehtud tüllkleit. Samuti ei loobuks ma iialgi GITA Hõbenõela kollektsioonist pärinevast mustast kleidist,” muigab naine.

Nüüd aga ehted. “Ehtekunstnikuna on minu südame jäägitult vallutanud Tanel Veenre. Kui sul on efektsed ehted, siis ülejäänud riietuse osas saab vabalt lihtsama vastupanu teed minna ja tulemus jääb ikkagi stiilne.”

Ühtlasi on Carine ka suur kingafänn. “Minu kingariiuli kuningannad – Manolo Blahniku sinised siidkingad. Olen nendega vastu võtnud nii keskkooli, bakalaureuse- kui ka magistridiplomi. Samuti kandsin neid päeval, kui minust sai ristiema. Plaan on neid ühel päeval carrie bradshawlikult ka oma pulmas kanda.”