3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Elinora Sild

erakogu

Karin Karu

Me kõik armastame ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat – vähemalt suurem osa meist.

Pole midagi põnevamat, kui stiilsete inimeste riidekapis ringi piiluda. Rubriigis: ”3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni säravate Eesti moegurmaanide lemmikpalad.

Sel korral toob oma lemmikud välja imekaunis modell Elinora Sild.

Naise esimeseks väljavalituks on D&G püksid.

“Need püksid on mul üsna värske leid. Mulle meeldib nende juures kõige rohkem, et need on mulle nö “kukekad”. Kuna ma olen väga pikk, siis on mul meeletult raske endale teksapükse leida. Nende puhul mind see ei häiri, see pikkus toimib! Eriti vinge on neid kanda kontsadega.”

Teiseks lemmikuks on aga Red Valentino kleit.

“Seda kleiti pole mul veel olnud au kanda. Ma pole kunagi eriline kleidikandja olnud, aga seda nähes mu süda sulas. Niii elegantne, viisakas ja meeletult ilusa lõikega kleiti pole ma ammu näinud. Mulle meeldiks seda kindlasti madalate jalanõudega kanda ja sinna juurde tagasihoidlik ridikül. Kui teatrid avanevad, siis minu go to kleit.”

Kolmandaks on aga klassikaline nahktagi.

“Kuna minu stiil on alati olnud tugevalt mõjutatud 80ndate rokkstaaridest, siis võite vaid arvata kui rõõmus ma viis aastat tagasi olin, seda ühes vintage rock n’ roll poes märkasin. See nahktagi annab igale riietusele palju juurde, vahet pole, kas kannan dresse või kleiti. See tagi jääb minuga ilmselt igaveseks!”