3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Karmen Kõva

pilt: erakogu

Karin Karu

Me kõik armastame ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat – vähemalt suurem osa meist.

Pole midagi põnevamat, kui stiilsete inimeste riidekapis ringi piiluda. Rubriigis: ”3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni säravate Eesti moegurmaanide lemmikpalad.

Sel korral toob oma lemmikud välja imekaunis ja särav Karmen Kõva

Karmeni esimeseks lemmikuks on pisike krokodillinaha imitatsiooniga käekott

“Uskumatul kombel mahub sellesse kõik vajalik ära. Te ei näe mind iial selleta kodust lahkumas. See kott on mu garderoobis erilisel kohal just seetõttu, et seda saab absoluutselt iga outfitiga sobitada ning see lisab alati killukese class-i. Lisaks saab seda kanda nii sangadest, kui ka mugava pikema rihmaga üle õla.”

Teiseks väljavalituks on aga pintsak

“Kõik, kes mind vähegi tunnevad, teavad, et ma praktiliselt elan selles pintsakus. Pintsakutel on minu südames üleüldse väga suur koht, kuna need annavad alati boss lady vibe’i ja panevad mind eriti enesekindlana tundma. See konkreetne pintsak aga on viisakas, veidi vintage ja sobib ülihästi just valgete riiete ja mõnusa päevitusega.”

Kolmandaks lemmikuks on väike must kleit

“Viimasena tooksin esile midagi, mis on iga naise garderoobis vajalik komponent – the little black dress. Minule meeldib seda kanda igapäevaselt just valgete ketsidega ja peale visata näiteks cropped teksatagi. Must kleit sobib nii pidulikele sündmustele kui ka igapäevasteks toimetusteks. ”