3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Külli Rummel

erakogu

Karin Karu

Naised armastavad ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat – vähemalt suurem osa neist.

Pole midagi põnevamat, kui oma sõbranna riidekapis ringi piiluda.

Rubriigis: ”3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni säravate Eesti naiste lemmikpalad.

Tegemist on esemetega, mis on nende naiste jaoks kõige ägedamad ning sel korral toob oma lemmikud välja särav ja andekas fotograaf Külli Rummel.

Külli tõdeb, et ta on väga suur hõlstide armastaja ning lisaks peab ta väga lugu ka Marilyn Kerro käevõrudest.

“Hõlstid/kimonod annavad minu stiilile juurde väga palju naiselikku touchi, isegi kui neid kanda katkiste teksade ja tossudega. Kindlasti ei puudu minu riietuse juurest kunagi ka Marilyn Kerro loodud käevõrud erinevatest poolvääriskividest, mis annavad mõnusa poweri ja samuti sellise kena ja õrna naiseliku nüansi.

Roheline lilleline hõlst on mul eriliselt suure tähendusega. Ostsin selle oma Kanada reisilt ning sellele tulenevalt kannab see riietusese endaga kaasas meeletult palju mälestusi ja Kanada energiat – lõputud mäed, metsik loodus, vaalavaatlus, karud, põdrad, vabadus ja kaunis maailm.

Oranžikates toonides kimono oleks nagu täpselt mulle loodud. Tegu on Guessi brändiga ja sain selle osta näidisena, ehk loodetavasti Eestis rohkem sellist kellegi seljas ei näe. Kimonot kaunistavad draakonid, mis on minu jaoks samuti suure tähendusega, kuna olen ise Draakoni-aastal sündinud. Kannaksin justkui kaitserüüd.”

Lisaks toob Küll välja ka oma armastuse mugavate pusade vastu.

“Kuna viibin väga suure osa oma ajast looduses, kuulub minu garderoobi ka palju mugavaid pusasid – et oleks mõnus ja mugav metsas ringi matkata, loomadega tegeleda, ning pildistada igas asendis kuna fotograafide asendid on kohati täiesti ebaloogilised ja ebamugavad. Mõnusalt soe ja pikk pehme pusa on lahutamatu kaaslane minu natukene aktiivsematel päevadel.”