3 LEVINUIMAT VIGA, mida huulepulga lisamisel tehakse

3 LEVINUIMAT VIGA, mida huulepulga lisamisel tehakse

Huulepulga lisamine ei pruugi osutuda nii kergeks nagu esmapilgul näida võib, selleks, et ideaalne tulemus saavutada on vaja järgida teatud reegleid. Kauakestva ning kauni tulemuse saavutamiseks, tuleks vältida kolme enimlevinud viga, mida paljud naised huulepulga lisamisel pahaaimamatult teevad. Kui aga teha kõike perfektselt, siis on lõpptulemus seda lisaaega  väärt! 

Huulepulga lisamine ei pruugi osutuda nii kergeks nagu esmapilgul näida võib. Selleks et ideaalne tulemus saavutada, on vaja järgida teatud reegleid. Kauakestva ning kauni tulemuse saavutamiseks tuleks vältida kolme enimlevinud viga, mida paljud naised huulepulga lisamisel pahaaimamatult teevad. Kui aga teha kõike perfektselt, siis on lõpptulemus seda lisaaega väärt! 

 

1. Unustatakse niisutada. 

Esimeseks veaks loetakse seda, kui sa unustad enne huulepulga lisamist oma huuli niisutada. On teada, et osad huulepulgad võivad huuli kuivatada, seega on eriti oluline, et enne pealekandmist neid niisutaksid. Huulepalsam või hügieeniline huulepulk on must have! Kui huuled on niisutatud, jätab huulepulk veetlevama mulje ning püsib märksa kauem. 

2. Vale tooni valimine. 

Järgmine suur viga on enda jaoks mittesobiva tooni kandmine. Kõige parem viis leida endale õige toon, on lähtuda oma nahatoonist ning silmade värvist. 

3. Huulepliiatsi mittekasutamine. 

Huulepliiats on loodud kindla põhjusega ning on mõned mõjusad põhjused, miks peaksid huulepliiatsit kindlasti kasutama. Esiteks, hea huulepliiats hoiab ära huulepulga võimaliku laialivalgumise. Teiseks, kui kasutada huulepliiatsit, siis huulepulk püsib kauem. Ning kolmandaks, kui kasutada huulepulgast tooni võrra tumedamat pliiatsit, lood visuaalselt täidlasema huule mulje. 

Allikas: beautyqueenuk.co.uk