Reklaam sulgub sekundi pärast

3 LEVINUIMAT VIGA, mida näopuhastamisel tehakse

Kuigi näo puhastamine võib näida iseenesest mõistetav ning lihtne rutiin, peituvad ka selles protsessis omad plussid ja miinused ehk võtted, mida tohiks kasutada ning mida mitte mingil juhul mitte. Kui tahad teada saada, mis on need vead, mida naised kõige sagedamini oma nägu puhastades teevad, siis loe allolevaid punkte. Ehk vajavad ka sinu näopuhastusrutiinid kerget uuenduskuuri. 


Kuigi näo puhastamine võib näida iseenesestmõistetav ning lihtne rutiin, peituvad ka selles protsessis omad plussid ja miinused ehk võtted, mida tohiks kasutada ning mida mitte mingil juhul ei tohiks kasutada. Kui tahad teada saada, mis on need vead, mida naised kõige sagedamini oma nägu puhastades teevad, siis loe allolevaid punkte. Ehk vajavad ka sinu näopuhastusrutiinid kerget uuenduskuuri. 

 

1. Liiga sagedane pesemine. 

Oma nägu liiga sageli pestes mõjub see meie nahale kehvasti, kuna vesi kuivatab nahka ning seetõttu võib nahk kiiremini vananema hakata. Ideaalne oleks oma nägu pesta päevas kaks korda, mõistagi peab protseduuri sagedamini läbi viima, kui juhtume tulema trennist. Niisama, lihtsalt igaks juhuks, ei tasuks oma nahka aga kurnata. 

 

2. Ülekoorimine või vastupidi üldse mitte koorimine. 

Koorimine on nahale väga oluline ilurutiin, see aitab meie naha vabastada surnud naharakkudest ning loob soodsama pinnase uue tekkeks. Nägu on soovitatav nädalas kaks korda koorida. Seda protsessi võiks läbi viia just õhtuti enne magamaminekut, kuna öösel on meie nahk uuenemisrežiimis. Kui oma nahka aga liiga sageli koorida, mõjub see nahale kahjulikult. 

 

3. Kuumapoolse või  vastupidi jääkülma veega näo pesemine.

Eeskätt talvel ei tohiks oma nägu kindlasti pesta väga sooja veega, juhul muidugi, kui sinu taotluseks ei olegi endale ülikuiv ja kestendav nahk saada. Samas ei tohiks nägu pesta ka jääkülma veega. Kuldseks keskteeks on leige vesi ning nii sina kui su näonahk olete õnnelikud! 

 

Allikas: blushbyshalinie.wordpress.com