3 nippi, kuidas saledam välja näha

3 nippi, kuidas saledam välja näha

Miks näevad prantslannad nii saledad ja stiilsed välja – sest nad teavad, mis neile sobib ja oskavad oma vigu õige riietuse abil peita! Tegelikult ei ole siin midagi keerulist, piisab vaid paarist kavalast nipist ja tulemuseks ongi näiliselt mitu kilogrammi saledam figuur. Allpool toome välja kolm põnevat nippi, kuidas näiliselt saledam välja näha:

Miks näevad prantslannad nii saledad ja stiilsed välja? Sest nad teavad, mis neile sobib ja oskavad oma vigu õige riietuse abil peita! Tegelikult ei ole siin midagi keerulist, piisab vaid paarist kavalast nipist ja tulemuseks ongi näiliselt mitu kilogrammi saledam figuur.

Allpool toome välja kolm põnevat nippi, kuidas näiliselt saledam välja näha:

1. Riided, mis tekitavad nii-öelda optilise illusiooni efekti!

Sellised rõivaesemed aitavad lihtsa vaevaga saledam välja näha! Et tegu on kuuma moetrendiga, siis leiab neid ka pea igast poest! Liibukad, millel on külgedel tumedad triibud või pluus, mis on samasuguse efektiga nagu see Kate Mossi kleit, raputavad sinu figuurilt mitu kilogrammi hetkega maha.

2. Kõrge pihaosaga püksid ja pliiatsseelikud

Kõrge pihaosa muudab talje saledamaks ning toob esile sinu puusad ja istmiku, muutes sind näiliselt kurvikamaks! Seega, kui sa pole jõudnud trenni, et suurte raskustega kükke teha, siis kõrge pihaosaga püksid aitavad ajutiselt välja küll!

3. Kanna vööd!

Vööd on moes ja neid ei kanta mitte ainult pükste ja seelikuga vaid isegi jakkide ja mantlite peal. Oluline on kanda vööd keha kõige peenikesema koha peal, sest just see piirkond saab tähelepanu endale! Seega miks mitte tõmmata üks kaunis vöö oma lemmikjakile!

 

Allikas: harpersbazaar.com