3 OOTAMATUT RIIETUST, mis teevad naise mehe silmis seksikaks

16 kommentaari
3 OOTAMATUT RIIETUST, mis teevad naise mehe silmis seksikaks

Seksikus on võrgutav omadus, mis tuleneb inimese seest ning on otseselt seotud ka enesekindluse ja üleüldise enesehoiakuga. Teatud vahendite abil on aga võimalik oma enesetunnet ise tõsta ning läbi selle ka end teiste silmis füüsiliselt atraktiivsemaks muuta. Naiselikud nipid toimivad alati!

Seksikus on võrgutav omadus, mis tuleb inimese seest ning on otseselt seotud ka enesekindluse ja üleüldise enesehoiakuga. Teatud vahendite abil on aga võimalik oma enesetunnet ise tõsta ning läbi selle ka end teiste silmis füüsiliselt atraktiivsemaks muuta. Naiselikud nipid toimivad alati!

Kuid mis on need kolm stiilinippi, mis naise seksikamaks muudavad? 

1. Mehe triiksärk

Mitmed uuringud on näidanud, et meeste silmis on naine kõige seksikam just siis, kui ta kannab mehe triiksärki. Seda saab sobitada nii kitsaste teksade kui ka tumedas toonis retuusidega. Kontsad ja punane huulepulk sobivad antud kooslusesse justkui valatult.

2. Pooleldi salli sisse mähitud juuksed

Keegi ei tea, kuidas selline trend alguse sai, ent kummalisel moel mõjub see vastassugupoole silmis seksikalt, kui pikad juuksed on osaliselt kas kampsuni või salli sisse mähitud. Praegusel hooajal on see geniaalne nipp.

3. Neutraalne kõrge kaelusega liibuv pluus ja ideaalselt istuvad teksased

Igal naisel võiks olla vähemalt üks paar teksaseid, millele saab alati kindel olla. Paar, milles tunned end seksikalt ja mis rõhutab sinu figuuri ja peidab veakesi. Sobitades sinna juurde lihtsakoelise liibuva pluusi ja kontsad, on tulemus igati šikk ja seksikas – nimelt meeldib meestele stiil, kus eelistatakse võimalikult vähe esemeid. Kubujussi stiil kahjuks meeste silmis atraktiivne ei ole.

Allikas: Chic