3 RIIETUST, MIDA ei tohiks kunagi kohtingule selga panna

3 RIIETUST, MIDA ei tohiks kunagi kohtingule selga panna

Kohtingule minnes on iseenesest mõistetav, et soovitakse endast head muljet jätta ning loomulikult võimalikult rabav välja näha, ent samas ei tohiks riietus olla liiga paljastav. Kuid milliseid riideesemeid ei tohiks mitte mingil juhul esimesele kohtingule selga panna ja miks see nii on?

Kohtingule minnes on iseenesestmõistetav, et soovitakse endast head muljet jätta ning loomulikult võimalikult rabav välja näha, ent samas ei tohiks riietus olla liiga paljastav. Kuid milliseid riideesemeid ei tohiks mitte mingil juhul esimesele kohtingule selga panna ja miks see nii on?

Allpool on välja toodud kolm eset, mida selga panna ei tasu:

1. Ülimalt kitsas riietus

Olgu selleks tugevalt korrigeeriv pesu sinu riietuse all või kleit, mis liibub kogu keha vastu nii tugevalt, et roided oleks justkui kokku surutud – kui riietega ei ole võimalik normaalsel kombel õhtust süüa, ega isegi istuda mitte, siis see ei sobi. Mitte ükski riietus ei tohiks olla sellise mõjuga, et siseorganid peavad kannatama. Kui sa soovid näiliselt saledam välja näha, siis kanna musta kleiti või kostüümi ja rõhuta taljet kitsa vööga.

2. Samad riided, mida kannad iga päev

See on lihtsalt pigem ebasobilik ning jätab mulje, justkui sa ei oleks teisest osapoolest üldse huvitatud. Ka sina sooviksid, et ta näeks oma välimusega kasvõi natuke vaeva, enne kui ta sinuga kohtingule tuleb ning naiste puhul peetakse välimust üldiselt veelgi olulisemaks. Kui sinu igapäevane riietus on väga viisakas ja sobib ka kohtingule, siis vaheta vähemalt üks-kaks aksessuaari välja.

3. Kingad, milles sa kõndida ei oska

Kõrge kontsaga kingad sobivad vaid neile, kes oskavad nendega kõndida – koperdamine ei mõju kuigi seksikalt ja seda isegi siis, kui sul on jalas tuhandeeurosed kingad. Hetkemood soosib madalaid jalatseid ja miks mitte seda ära kasutada! Nii saate rohkem liikuda ja ükski tegevus ei jää ära seetõttu, et sa ei saa kõndida.

Allikas: Pure Wow