3 RINNAHOIDJA kandmise nippi, mida igal naisel vaja läheb

3 RINNAHOIDJA kandmise nippi, mida igal naisel vaja läheb

Naisi, kes rinnahoidjat ei kanna, on väga vähe ja neid, kellel kodus mitte ainsatki rinnahoidjat pole, võiks ilmselt ühe käe sõrmedel üles lugeda. Tegu on riideesemega, mis on tänapäeva naise jaoks hädavajalik. 

Naisi, kes rinnahoidjat ei kanna, on väga vähe, ja neid, kellel kodus mitte ainsatki rinnahoidjat pole, võiks ilmselt ühe käe sõrmedel üles lugeda. Tegu on riideesemega, mis on tänapäeva naise jaoks hädavajalik. 

Allpool toome välja kolm asjalikku nippi, mida iga rinnahoidjat kandev naine teada võiks:

1. Kui rinnahoidja õlapael kipub soonima

Mõnel rinnahoidjal on väga peenikesed ja ebamugavad õlapaelad, mis võivad soonima hakata või mõnel muul moel nahaärritust tekitada. Siinkohal on lihtne lahendus – aseta hõõruva koha alla pehme riidelapike. Pane see naha ja õlapaela vahele ning mure ongi murtud. Õlgu paljastava riietusega seda nippi muidugi kasutada ei saa, ent sellisel juhul võiks rinnahoidja õlapaelte külge pidulikud pehmendused õmmelda! Võta sobivas toonis pehmet riiet, samas toonis pitsimaterjali ja õmble õlapaelte külge vooderdused, mis näevad välja nagu kaunistused!

2. Et rinnahoidja peale pesu oma õiget kuju ei kaotaks

Kvaliteetset ja hinnalist rinnahoidjat ei tohi rippuvas asendis kuivama panna, sest nii kaotab see oma vormi. Aseta rinnahoidja siledale pinnale kuivama! Ja muidugi tasub üle korrata, et rinnahoidjat ei tohi kunagi pesumasina kuivatisse panna, sest nii kaotab see oma kauni välimuse väga kiirelt. Pese rinnahoidjat eraldi õrna pesu jaoks mõeldud kotikeses ja vali pesumasinal õrn režiim.

3. Kui sa tahad, et rinnahoidja paelad välja ei paistaks

Kui sa ei taha osta eraldi rinnahoidjat, mille õlapaelad on selja pealt ristuvad, aga vahel oleks sul sellist siiski vaja, siis tee nii: kinnita oma rinnahoidja õlapaelad selja tagant omavahel klambriga kokku. Selleks sobivad erinevad juukseklambrid ja isegi kirjaklamber! 

Allikas: redbookmag.com