3 SUUREPÄRAST NIPPI, kuidas kortse ennetada!

3 SUUREPÄRAST NIPPI, kuidas kortse ennetada!

Kortsud on loomulikuks osaks meie vananemisprotsessist, kuid olgem ausad, hetkel, mil märkame, et mõni uus kurruke on meie näolapile juurde tekkinud, ei tekita see meis vau-efekti. Otse vastupidi, see on kui signaal sellest, et peame midagi ette võtma, appikarje meie nahalt – palun päästke mind!

Usutakse, et nahk hakkab vananema juba varajastes 20ndates, mil kollageeni ning elastiini hulk nahas hakkab kahanema. Mil moel on meil endil võimalik seda protsessi edasi lükata? 

1. Oliiviõli

Puhas ja naturaalne oliiviõli on üheks tõhusaimaks vahendiks kortsude ennetamisel. Määri külmpressitud oliiviõli oma nahale, seeläbi pakud talle niisutust ning eemaldad nõtked kohad, mis on aja jooksul tekkinud. Oliiviõli on rikastatud vitamiinide ja rasvhapetega ning on lausa ideaalne ilutoode!

2. Munavalge

Munavalges leidub rikkalikult kaaliumi, magneesiumi ja valke, mis niisutavad nahka. Munavalgemaskid pinguldavad nahka ning ühtlasi ahendavad ka poore. 

3. Avokaado

Selles troopilises viljas leidub palju toitaineid ja õlisid, mis pinguldavad ning niisutavad nahka. Seleen, kaalium, foolhape ja karotiin regenereerivad naharakke ning aitavad nahal püsida elastsena. Avokaadomaskid on ideaalsesks võimaluseks, kuidas kortse ennetada!

 

Allikas: beautyandtips.com