4 NIPPI, kuidas muuta oma juuksed kohevalt seksikaks

4 NIPPI, kuidas muuta oma juuksed kohevalt seksikaks

Kuivshampoon on tekitanud juuksemaailmas palju vastakaid arvamusi. 

Kuivšampoon on tekitanud juuksemaailmas palju vastakaid arvamusi. Üks osapool on veendunud, et kuivšampooni kasutamine muudab juuksed kuivaks ja rikub peanaha pH-taset, ent teised on veendunud, et mõistliku kasutamise juures on kuivšampoon imeline leiutis. Ajakirjas Vogue tegev juuksur Teddi Cranford on kuivšampooni pooldaja ning ta jagab nippe, kuidas muuta imevahend enda ilu kasuks.

Aerosoolpudelis kuivšampoon on hea viis, kuidas muuta õhukesed juuksed paksemaks ja kohevamaks. Vogue’i juuksur Teddi Cranford eelistab soetada pigem odavamaid kuivšampoone, sest ta usub, et need hoiavad endas õli ja jätavad juuksed pehmeks. Ta soovitab lasta kuivšampooni juuksejuurtele ja seejärel oma juukseid õrnalt föönitada. Tulemus jääb kohev ja seksikas.

Kuivšampooni ei soovitada kanda juustele väga lähedalt. Parim kaugus selleks on umbes 15 cm. Vastasel juhul lased sa kuivšampooni ainult ühele väiksele pinnale ja muudad juuksed isegi niiskeks.

Kuivšampoon on eriti lihtne ja mugav viis muutmaks oma juuksed juuksurist-tulnud-vääriliseks ka peale trenni. Kuivšampoon tõmbab endasse niiskuse ja muudab juuksed kohevaks. Soovitav on ka oma juukseid föönitada, et tulemus jääks eriti lopsakas.

Peale juustepesu ja föönitamist-sirgendamist on kaval viis muuta oma soeng kohevamaks, kandes oma juuksejuurtele kuivšampooni. Käi oma juustest näppudega läbi ja raputa neid, ning voila!, ongi valmis!