4 RIIETUSESET, mis peaks kohe ära viskama

4 RIIETUSESET, mis peaks kohe ära viskama

Me ei räägi siinkohal trendirõivastest või eelmise talve moest, vaid riietusesemetest, mis lihtsalt ei sobi sinu riidekappi. Stilist Micaela Erlanger koostas nimekirja rõivastest ja aksessuaaridest, mida pole mõistlik oma riietekapis säilitada. Viska siis need allpool toodud riided kohe minema.

Halvasti istuvad või vales suuruses teksad

Teksased on parimal juhul igapäevade riideese, mis rõhutab su figuuri ning tekitab hea enesetunde. Ka stilistid soovitavad säilitada riidekapis vaid neid teksaseid, mis istuvad jalas hästi ning on sobivas suuruses. Liiga väikesed või kulunud teksad viska siis heaga minema.

Kollaseks muutunud valged t-särgid

Isegi kui t-särk on läbi aegade su kõige lemmikum, väsib see lõpuks ära ning muutub kulunuks. Kaenlaalt kollaseks muutunud ning ka muidu väsinud t-särgid tasuks siis ära visata ning uued asemele osta.

Kingad, millega ei saa kõndida

Erlanger soovitab, et kingad, mis hõõruvad, pigistavad või teevad jalale haiget, peaks kas maha müüma või ära andma. Sa ei tee kinga iluga mitte miskit, kui need on jalas ebamugavad.

Paariliseta sokid

Nüüd on hea aeg oma sokisahtel läbi käia. Veame kihla, et su sahtlipõhjas on nii mõnigi paariliseta sokk. Viska katkised ja paariliseta sokid minema ning ühtlasi loobu ka nendest paaridest, mida sa iialgi ei kanna. 

 

allikas: Who What Wear