4 RÕIVAESET, MIDA NAISED peale 30. eluaastat kanda ei tohiks

4 RÕIVAESET, MIDA NAISED peale 30. eluaastat kanda ei tohiks

On riideid, mis sobivad teismeikka ja riideid, mida sobib kanda ka oma 20. eluaastates, ent alates 30. eluaastast tasuks mõned esemed oma garderoobist juba välja praakida ja naiselikemate ning küpsemate vastu välja vahetada.

On riideid, mis sobivad teismeikka, ja riideid, mida sobib kanda ka oma 20ndates eluaastates, ent alates 30. eluaastast tasuks mõned esemed oma garderoobist juba välja praakida ja naiselikemate ning küpsemate vastu välja vahetada.

See ei ole seotud naise figuuriga, vaid pigem sellega, et täiskasvanud naine näeb teatud riietes lihtsalt lapsik välja!

Allpool on välja toodud neli rõivaeset, mida peale 30. eluaastat naine enam kanda ei tohiks:

1. Teksatunked 

Oma kodus võib nendega muidugi ringi käia, ent avalikus kohas mõjuvad teksatunked täiskasvanud naise seljas kahtlaselt. Küll aga võiksid naised kanda jumpsuit‘e, mis on antud hetkel suur moehitt. See on palju naiselikum versioon, mis toob figuuri esile ja sobib imeliselt nii kontsade kui ka tennistega.

2. Voltidega lühikesed seelikud

Voltidega ehk plisseeritud miniseelik täiskasvanud naisele ei sobi – mini ja voldid moodustavad väga lapseliku kombinatsiooni. Eelista hoopis põlvedeni või maani lõiget ja kui sa soovid kanda miniseelikut, siis vali lihtsa tegumoega lõige, mis sinu figuuriga sobib.

3. Supermini

Olgu selleks väga lühike seelik või kleit, see ei sobi täiskasvanud naisele avalikus kohas kandmiseks. Rannas on kõik naised rannariietes, ent kui sa viibid kusagil mujal, siis tasub kõikvõimalikud superminikleidid ja -seelikud ära unustada.

4. Kitsas nabapluus

Nabapluus on riskantne rõivaese, mis sobib vaid kauni treenitud taljega naisele ja selles osas vanuselist piirangut ei ole, ent kitsad nabapluusid sobivad siiski vaid noortele. Eelista vaba lõikega pluusikest, mis paljastab keskkoha, kuid seda viisakal moel.

Allikas: thezoereport.com