5 ilunippi, mida sina prantsuse naistelt õppima peaksid!

5 ilunippi, mida sina prantsuse naistelt õppima peaksid!

Kuidas on võimalik, et prantsuse naised näevad alati nii laitmatult kaunid ja hoolitsetud välja? Sale figuur, trendikas riietus, perfektne meik, maniküür ja soeng. Prantsuse naistest kiirgab salapärast glamuuri ja ajatut ilu, mille vastu ei saa ükski mees. Allpool on välja toodud prantsuse naiste viis ilunippi, mis tasub kindlasti meelde jätta! Siin need on – prantslannade 5 ajatut ilunippi:

Kuidas on võimalik, et prantsuse naised näevad alati nii laitmatult kaunid ja hoolitsetud välja? Sale figuur, trendikas riietus, perfektne meik, maniküür ja soeng. Prantsuse naistest kiirgab salapärast glamuuri ja ajatut ilu, mille vastu ei saa ükski mees. Allpool on välja toodud prantsuse naiste viis ilunippi, mis tasub kindlasti meelde jätta!

Siin need on – prantslannade 5 ajatut ilunippi:

1. Tee näomaski korra nädalas!

Näonaha eest tuleb hoolt kanda, see on sama oluline kui hammaste pesemine kaks korda päevas! Turguta oma nahka näomaskiga üks kord nädalas ja sinu nahk tänab sind. Vajadusel võiks muidugi teha näomaske ka kaks korda nädalas. 

Lihtsaid ja tõhusaid koduste näomaskide retsepte vaata siitsiit, siit ja siit. Kõik need 4 retsepti on puhastava, värskendava, niisutava ja noorendava toimega. Ajaliselt kulub sul nende kokkusegamiseks maksimaalselt 10 minutit, seega vali välja oma lemmik ja katseta juba täna!

2. Söö tervislikku toitu, mis turgutab sinu nahka!

Mandlid, oliivõli, punane kala, pähklid, puuviljad, köögiviljad, oliivid, chia seemned ja puhas vesi! Tarbi neid kõiki! Ära jäta söögikordi vahele, pea piiri alkoholiga ja maiustustega. Ka juustu söömine on kasulik, ent siiski mõistlikus koguses. Kui tunned, et kõht on tühi, ära haara krõpsude või saiakeste järele, eelista värsket ja puhast toitu! 

3. Ära pese oma pead iga päev.

Prantsuse naised ei pese oma pead iga päev, samuti ei kasuta nad igapäevaselt hunnikute viisi juukselakki ja muid hooldusvahendeid, mis kokkuvõttes räsivad meie juukseid. Juuste igapäevane pesemine muudab need kuivaks ja elutuks, ka sirgendamise ja föönitamisega võiksid piiri pidada. 

4. Mis meikimisse puutub, siis “vähem on rohkem”!

Kui sa kasutad pidevalt paksu tekstuuriga jumestuskreemi, siis see ummistab sinu naha poorid ja see omakorda põhjustab aknet. Paljud prantslannad ei kasuta üldse jumestuskreeme, vaid piirduvad ripsmetuši, huulegpulga ja põsepunaga. Lase oma nahal hingata.

5. Ära paljasta rohkem kui vaja!

Miniseelik ja väike topike ei mõju stiilselt. Kui sa kannad lühikest seelikut, eelista pikemat pluusi või jakki ja kohe kindlasti ära kanna suure dekolteega pluusi. Prantslannad oskavad oma riietusega välja tuua oma kauneimad küljed ning peita figuurivead. Sa tead, milliseid kehaosi sa rõhutada võiksid ja millised võiksid pigem kaetud olla. 

Allikas: harpersbazaar.com

Toimetas: Karin Karu